Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van.Használ a...

Hüvelygombám van.Használ a Canesten 10 mg, patikában írtál fel hüvelygombára?Kinek használ?Mennyi idő mire változást tapasztalok?

Figyelt kérdés
Nem akarok orvoshoz menni, anyám tudja ő vette a Canesten-t bekentem vele bőségesen az intim részem.Viszket,ég túró szerű folyásom és néha még sárga is piros a szeméremszaj ég, pisiléskor nagyon fáj.Most 2 órája van bekenve még nem viszket nem ég.Ne írjátok légyszi hogy irány orvos stb.Neketek ha volt, hogy élltétek meg és mit használtatok?Mert én sima canesten 10 mg ez használni fog?Kb 1 hetesen voltak a panaszaim és rávettem magam hogy elmondom és a mai napon már van kenve.Értelmes válaszokat légyszi

#hüvelygomba #Canesten 10mg
2020. jún. 15. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott használni. Inkább Pevarylt vegyél, vagy kérdezd meg a gyógyszertárban, mik vannak, azt hiszem van valami Canesflor nevű is, ezek jobbak. Cukrot érdemes visszább venni.

Én nem írom neked, hogy irány az orvos, mert Magyarországon ez gyakorlatilag nem megvalósítható. Nőgyógyásznál is több hónap várólista, ez meg nem várhat. Egy gombát amúgy elég egyszerű felismerni. Ha mégis vannak kételyeid, Candida-tesztet is lehet már kapni a gyógyszertárban. Nem olcsó, de a magándokinál olcsóbb, és nálunk még oda is több hónap bejutni.

2020. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvárom ezt a 2 hetet amíg kenem hátha, egyébként a tüneteim eltünnek mikor be van kenve pl viszketés égés fájás .....remélem használ nem nagyon akarok orvoshoz menni mert nekem ez az első ilyen és hát reménykedem.
2020. jún. 16. 07:50
 3/5 A kérdező kommentje:
De azért köszi💕
2020. jún. 16. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Kúp nincs, csak kened? Az szrt se fog érni, a hüvelyedben belül van a fertőzés. Esetleg a tüneteket elnyomja, de ha kívül bekened az édeskevés arra a gondra, ami a testedben belül van.

Inkább menj el orvoshoz, talán most már ellátnak. én nem értem mi az istenért retteg mindenki a nőgyógyásztól, senki nem szeret oda járni, én is utálom, de eddig még mindenki túlélte.

2020. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy rettegsz, hanem az, hogy hogyan látnak el. Államiban ott ülsz egész nap, aztán úgy vizsgálnak meg, hogy a fél kórház látja, már ha megvizsgálnak egyáltalán. Egyébként időpontot kell kérni, ami majd egy fél év múlva lesz. Sürgősségi van, de ez nem az, szerintük, én ezt már végigjártam a lányommal.

A magándoki meg min. 10.000 Ft, és az is általában csak hónapok múlva tud fogadni. Ennyi ideig szenvedni vele felesleges, ha vannak recept nélkül kapható szerek. Egy hüvelygombát felismerni nem egy akkora nehézség, főleg ha már nem elsőre van ilyene.

2020. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!