Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne legyen gond?

Mit tegyek hogy ne legyen gond?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel elkezdtem vérezni,azonnal ügyeletre jöttem ahonnan hazaküldtek és mondták hogy reggel jöjjek vissza.

Ez meg is történt,ultrahangot csináltak minden rendben van a babával.most várom a továbbiakat hogy mit mond az orvos a szakrendelésen.

Nem tudom mitől vérezhettem,talán attól hogy együtt voltunk a párommal.

Természetesen ezt innentől mellőzöm.

Mit tegyek hogy semmi baja ne legyen a babának?

A vérzés minimális de azért van.

Inkább pecsételő,illetve ha pisilek akkor vehető észre a wc papiron.

Femibiont és magnéziumot szedek.

Ezenkivül mit csináljak még?



2020. jún. 16. 08:14
 1/3 anonim válasza:
16%
Most nem alkalmas hogy együtt legyetek a pároddal várjárok meg míg megszületik a baba, nehogy valami gond lépjen fel.Igen valószínűleg azért történt mert az együttlét során megsértette valamidet és azért,ne aggódj minden rendben lesz de gondoljátok mindig a baba egészségére🥰 Jobbulást, és a babának pedig jó egészséget kívánok! (Majd)
2020. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor valószinüleg ez okozhatta?

Éjjel fél 2-től remegek úgy félek hogy lesz valami baja a kicsikémnek.

A vérzés meddig normális?

2020. jún. 16. 08:35
 3/3 anonim válasza:
Igen,hát amíg be nem gyógyul ami miatt véreztél,addig egy napig bármikor lehet ne aggódj.Nyugodjatok meg ennyitől a babának nm lesz semmi baja.Hány párt láttok akik baba jelenlétében szeretkezni?És azokról hallottam és a baba makk egészséges.Remélem minden rendbe lesz vele
2020. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!