Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után egy héttel...

Menstruáció után egy héttel szúró, csípő érzés kíséretében vérzés?

Figyelt kérdés

Egy hete múlt el a 6 napig tartó menstruációm, ami normális volt, időben jött, normális mennyiség, időben ért véget.


Most egy hét után reggel bizonytalan a hasam alja, remegő kicsit és csípős vagy szúró fájdalom kíséri amikor a vér távozik, pisilés alatt. De utána is jön vér. Bár rózsaszín de egyre fokozódó mennyiségű, friss, enyhén vizes.

Nem fáztam fel.

Mi lehet az oka? Volt valakinek hasonló tapasztalat? Orvoshoz nem tudok menni az minimum 1 hónapot mondtak.



2020. jún. 16. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet vérző ciszta, de nem világos, hogy honnan jön a vér. A rendellenes vérzéssel sosem szabad várni.Van olyan lehetőség, hogy sürgősségi kivizsgálás. Ne hagyd magadat elhajtani! Be kell menni a szakrendelőbe, és elmondani hogy sürgős az ügyed, ki kell várni a sort, de megvizsgálnak. Jobbulást!
2020. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én sem igazán tudom meg állapítani hogy honnan de már nem rózsaszín hanem barack de ugyanúgy vizes. Próbáltam de azt mondták jelenleg ilyenekkel nem foglalkoznak. Pihenek itthon és ha élén piros vagy több és nem vizes vagy görcsölök hogy a gyógyszer sem használ akkor hívjam őket..
2020. jún. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!