Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam, amikor menstruálo...

Fáj a hasam, amikor menstruálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, semmi bajom nincs. Alapjáraton nagyon szokott fájni a hasam meg a derekam. Eddig hatott a gyógyszer, de mostmár az se. Már minden gyógyszert kipróbaltam már, fél éve egyik se hat. Tettem meleg vizes palackot a hasamra, de sz.rt se ér. Mit tegyek? Már nem bírom, mert nagyon fáj.

2020. jún. 16. 13:11
 1/8 anonim válasza:
21%
Kezdj el szedni fogamzásgátlót. Én is azért kezdtem el, és azóta a panaszaimnak híre-hamva. Előtte két fajtát próbáltam, majd a harmadik vált be teljesen.
2020. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

ne kezdj el fogamzásgátlót szedni! ezer meg ezer infót lehet arról találni, miért káros. főleg akkor butaság elkezdeni, ha nem is azért kell, ami az eredeti funkciója (terhesség megakadályozása).

próbálj meg alternatívabb megoldásokhoz folyamodni: étrendváltás, stressz kiiktatása, stb.

2020. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mióta cleaneating diétát folytatok nem fáj. sportolni is szoktam
2020. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
Kettes, de hát csóró már mindent kipróbált. Sajnos elhiszem, hogy már nem bírja elviselni. Én is így jártam, ittam gyógyteákat, próbáltam ellazulni, palack a hasamra, stb. Egyszerűen nem bírtam szabadulni tőle, aztán több orvost megjártam, volt, amelyik közölte, hogy ez normális és majd ha szülök, akkor elmúlik. Ugye most ebben az opcióban hadd ne részletezzem a hibát... :) És ez lett a végső megoldás, pedig én eleinte nagyon ódzkodtam az ötlettől, hogy gyógyszert szedjek. Sajnos vagy nem sajnos, de bevált és nem hagynám abba.
2020. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
kettes vagyok. menzesz alatt két nap általában ágyban fekve, fájdalomcsillapítózva, meleg palackkal, gyógyteával telik, kb mozdulatlanul, de még így is szenvedek, gyakran hányás is kíséri. én is jártam orvosnál és UH-n, szerintük nincs gond. mégis: semmi pénzért nem szednék soha gyógyszert. elhiszem, hogy van, akinek megoldás, és tudom, hogy a dokik nagyrésze mindenre ezt ajánlgatja, de én mélyen ellenzem.
2020. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fájdalom csillapító ha nem elég, akkor görcsoldóval együtt kell szedni. Algoflex M, vagy az általad preferált fájdalomcsillapító tetszőleges görcsoldóval.
2020. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Három természetes gyógymód:

a barátcserje olyan gyógynövény, melynek a terméséből készült kivonat a menstruációt megelőző panaszok legjobban dokumentált terápiái közé tartozik. Hatóanyagai pozitívan befolyásolják a női hormonális szabályozó rendszer működését.


Szedjél Ligetszépe olajat menstruáció előtt már egy héttel. Akár egész hónapban szedheted.


a cickafark a nők gyogynövénye

2020. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a xilox annyira leviszi, hogy el tudjak menni suliba. Szenvedve, de jobb, mint régen 2 nap otthon fekve
2020. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!