Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Örültetek az első menstruációnak?

Örültetek az első menstruációnak?

Figyelt kérdés

Vártátok?

Azt is írjátok le hogy hány évesen jött még és hogy.:)


2010. júl. 31. 22:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Én is örültem neki.Legelőször az jutott eszembe,hogy lehet majd gyerekem.:)

Nekem annyira nem szenvedés,nekem soha nem fáj semmim,max.1 órát görcsöl a hasam alja,de az sem veszélyes.De megéri "szenvedni".:)

2010. aug. 1. 09:45
 22/28 anonim ***** válasza:
66%

én örültem neki és vártam is:)

14 éves voltam és úszás után jött meg:D

2010. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
11 és fél évesen. Nem nagyon érdekelt, azóta életem nagy kínja. Akkor még nem tudzam. December volt, pont mentünk valahova, elmentem wc-re és láttam, hogy tökre véres a bugyim. Hívtam anyát, mondta ,hogy ez bizony az. Adott betétet. Természetesen átáztam, de nem sulis nap volt.Nem szeretem, de tamponnal elviselem.
2010. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Én vegyes érzelmekkel fogadtam. egyrészt örültem, hogy nem kell tovább figyelnem, másrészt elszomorodtam, hogy nem mehetek kedvem szerint strandra. 13 éves voltam, a suliban zene világnapja volt. irtó rosszul voltam de semmmi. hazaértem és mit látok?! tiszta vér a bugyim. még jó, hogy sötét farmer volt rajtam
2010. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
72%

NEM!

Sírtam és azt sem tudtam hogy mi az. Azt hittem hogy valami betegség. Undorító érzés egyszerűen amikor folyik ki belőlem:s tampon meg nem megy fel:S

amúgy 8 éves voltam..

most 14

2010. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó Válaszoló! Nagyon sajnálom, hogy így kellett megtudnod, hogy mi a menstruáció! Gondolom megijedtél, hogy miért jön vér a puncidból. Ha Anyukád látta, hogy szőrösödik a puncid, már akkor el kellett volna mondania. Vagy látta egyáltalán, hogy szőrös a puncid?
2010. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Utolsó előtti vagyok, az utolsónak mondom! :)

Nálnuk teljesen tabu témák az ilyenek. Anya annyit mondott, hogy lehet gyerekem és minden hónapban lesz ilyen. Meg hogy szóljak neki ha kell és vesz betétet.

Amúgy igen, látta hogy szőrös volt.. de semmit nem monddott. Sőt már a mellem is javában növésben volt már akkor.

2010. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
én nem nagyon örültem neki,mert én már föl voltam rá készülve vagyis erre nem lehet fölkészülni,de tudtam hogy micsoda,ezért nem ijedtem meg.szóltam anyának és ennyi.azóta is utálom. 13/L
2010. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!