Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás elhagyása után kb....

Fkiszti kérdése:

Szoptatás elhagyása után kb. mikor kell megjönnie az első menstruációnak?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja nem szoptatok, de még mindig semmi. Elvileg nem vagyok terhes, csináltam tesztet, meg vigyázunk is nagyon. Mitől lehet, hogy még mindig nem jött meg???
2011. ápr. 1. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a babám már 8 hónapos.
2011. ápr. 1. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:

11 hónapos volt a fiam mikor leválasztotta magát a ciciről,ez volt július végén.januárba jött meg először,de akkor is ugy hogy fog gátlót kezdtem szedni a doki javaslatára.valszeg nem volt peteérésem.

egyébbként 3 hónapot szoktak mondani,hogy normális.be kell álni vissza a szervezetnek.

2011. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hónapos,szopik még,de 6 hós korában megjött már sajnos!Pedig reménykedtem,hogy majd később lesz csak!De sztem embere válogatja,mert ismerősőmnek aki 3 hőnapig szoptatott,rá egy évre jött meg!Sztem előbb utóbb megjön.....vagy jön a kistesó:-))Jó babázást!!!
2011. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos volt amikor abbahagyta a szopizást. Rá pár napra már meg is jött.
2011. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónappal utána jött meg. A dokim azt mondta, 3 hónap a normális.
2011. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!