Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti tesztek be mindennap...

Lányok ti tesztek be mindennap tisztaságit hogy frissnek erezzétek magatok lent?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Én igen.
2020. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem,mert hüvelygombát okoz, mert a legalsó rétege egy vékony nem nedvességáteresztő réteg,emiatt befülled. Próbáld ki anélkül, különben egyfolytában folyásod lesz, és akkor minden egyes nap hordhatod, veheted... Ráadás a lenti egészséged is rámegy. Használtam én is egy pár évig és nélküle sokkal jobb
2020. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Miss Endzsi ***** válasza:
45%
Nekem az úgy nem túl szexi, így inkább bugyit cserélek, ha úgy van.
2020. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Hasznalj intim lemosot,reggel este és nem lesz ilyenre szükséged,ha mégis fordulj nőiorvoshoz mert lehetséges h gyenge fertőzésed van
2020. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Egyetértek az előzőekkel, akinek annxira folyik az vagy nagyon fel van izgulva folyamatosan vagy gyulladása fertőzése van. Nem normális az ilyen. Mosd meg este jól bő melegviccel és intum mosakodóval vagy parfüm mentes tusfürdővel
2020. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Én majdnem mindennap szoktam használni.
2020. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Évek óta használok minden nap és nem, nem lett tőle hüvelygombám, bakteriális fertőzésem satöbbi sz@rság.
2020. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Én nem, mert nem szeretem, inkább bugyit cserélek ha kell. De ha te ettől frissnek érzed magad, hajrá, semmi bajod nem lesz tőle, csak persze cseréld rendszeresen.
2020. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Igenis van, aki egészséges, mégis erősebb a folyása. Én is használok minden nap elég régóta és még sosem okozott problémát.
2020. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Hat attól hogy ti itt folytok es tesztek be betétet undi ez ah egész ahelyet hogy elmenétek kivizsgálasra,mert az hogy valaki be van izgulva napi szinten oké(bár kérlek a semmitől?)de ha folyás van igenis van itt probléma..ha nem kezelitek a ti problémátok mer szerintetek ez normalis..hát hadd mondjak valamit ez egyátalan nem normalis...
2020. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!