Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 4 napja késik, mit tehetné...

Már 4 napja késik, mit tehetnék, hogy gyorsabban megjöjjön?

Figyelt kérdés
Aggódom, mivel 18-án kellett volna megjönnie (szűz vagyok, tehát semmilyen ilyen fèle dolog nem lehet a baj) és nem akarom, hogy szombatig meglegyen. Szombaton mennék el pont a barátokkal és nem akarok úgy menni, hogy tiszta nyűgös vagyok. Ha ma reggel se jön meg nem tudom mit csinálok. Tippek hogy hamarabb megjöjjön?:(

2020. jún. 22. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ez nem így működik.
2020. jún. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az utolso 1-2 napban mar ne tudnal kenyelmesen elmenni barhova. Ha szerdan jonne csak meg, akkor sem aggodnek.
2020. jún. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nyugodj le mert ha idegeskedsz annál később jön meg.
2020. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igazatok van! Sajnos szombaton viszont muszáj mennem, nem csak szórakozás céljából hanem egy fontos dolog miatt is, és mivel sokat kell majd sétálni, így nem szeretném, hogy átázzak vagy bármi:P
2020. jún. 22. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyel nagy meretu tampont, en mindig azt hasznalok az elso ket napban, az utolso par napban mar nem verzek annyira, igy ha olyankor is azt hasznalnam, akar kb egesz nap el tudnek lenni egy tamponnal, ha nagyon muszaj lenne... A biztonsag kedveert pedig betehetsz ala meg egy betetet. Ha olyan hosszu setarol van szo. De hacsak nem erdobe mentek, akkor a varosban mindig van valami hely, en szolnek kb 2-3 ora elteltevel, hogy uljetek be megenni egy hamburgert vagy inni egy kavet, es akkor be lehet menni a mosdoba kicserelni. (Ha lehetseges. Ha nem, akkor szerintem a nagy tampon + betet komboval kihuzhatsz akar hat orat is. Kiveve ha extra szerencsetlenul jarsz es csak szombaton jon meg xD)
2020. jún. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:D igazából erdőről lett volna szó, de szegények féltek, így csak sima hosszú gyalogtúráról lesz szó.:D
2020. jún. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!