Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Nemi életet élek, de minden alkalommal gumival (le is ellenőrizzük utána), nagy odafigyeléssel. Már 3 hete késik. Csináltam több tesztet, negatív az összes. Alapból pajzsmirigy problémáim vannak, illetve tavaly 2 hónapot is kimaradt. Nem fogytam mostanában, nem is híztam, szerintem nagy stressznek se voltam kitéve. Nyugtassatok meg légyszi, hogy nem vagyok terhes, nagyon aggódok. Amúgy nincsenek ilyen tüneteim se (hányás, émelygés stb).

2020. jún. 22. 23:53
 1/8 anonim válasza:
Nekem is 2 hetet késett és megjött...
2020. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó! Örülök neki. Remélem nekem is megjön hamarosan.
2020. jún. 22. 23:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Inkább a pajzsmirigy problémádra, vagy hormon problémára utal. Vizsgáltasd ki magad, mert nagyon nem oké, ha 2 hónapig kimaradt....
2020. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes. Inkább hormon gondjaid vannak amit vizsgáltass ki.
2020. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, igaz, nekem csak 2 napja késik, de nagyon aggódom a korai klimaxtól. Tudtam, hogy egyszer visszaköszön, hogy eddig 3 hetente jött meg. 37/N
2020. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem betegség miatt is szokott késni, meg alapból rendszertelen, de a pajzsmirigy miatt is lehet. Nekem egyszer veseelégtelenség miatt fél évet nem mentsruáltam. 22n


Egyébként, nem bántásból, ha szexelsz, akkor mindig ott az esélye a terhességnek, főleg mert a gumi sem 100 %-os, sőt... Én elmennék nőgyógyászhoz! Megviszgálna, kizárná a terhességet, meg esetleg megmondja, nincs-e más bajod! Gondolom panzsmirigyre szedsz valamit!

2020. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elozo mensim nekem is kesett, utana megjott.. Akkor azt olvastam, hogy a bezartsag, a karanten sok nonel valtotta ezt ki
2020. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta megjött, de köszi mindenkinek! :)
2020. jún. 25. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!