Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek előszőr nőgyógyászho...

Ma megyek előszőr nőgyógyászhoz, mire számithatok? 18/L

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és kicsit izgulok. Nemtudom feltenni a tampont, egyszerűen nem megy, megakad, fáj. Elégge zavar, higy mitol lehet ez es beszeltem errol a szuleimmel, aztmondták akkor menjunk el nogyogyaszhoz, hogy megnezze higy nincs e vmi baj es legalabb megnyugszom.

A kerdesem az lenne , hogy milyen vizsgalatokra szamitsak?



2020. jún. 23. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Alulról le kell vetkőznöd, felülsz a vizsgálószékbe, és először kézzel megvizsgál, aztán bevezet egy eszközt, ami a hüvelyfalat picit széthúzza, hogy meg tudjon nézni. 2-3 perc az egész, nem fáj, csak kellemetlen. Ha szükségét érzi, akkor ultrahanggal is vizsgál, ha hüvelyi, az egy vékony pálca, szintén nem fájdalmas.
2020. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom a szűzhártyád miatt nem tudod rendesen feltenni.

Mivel szűz vagy nem fog úgy megvizsgálni szerintem ahogy az első leírta.

2020. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy azért nem tudod feltenni, mert nem jó szögben próbálod. Felfelé de kicsit hátra tolva próbáld meg.

A vizsgálat pedig nem lesz vészes, hamar túl leszel rajta.

2020. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
#2-es A szüzesség nem akadálya a hüvelyi vizsgálatnak, vannak erre kisebb eszközök, főleg, ha a hüvelyét kell vizsgálni, ez kikerülhetetlen.
2020. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


#3 próbàltam minden szögben minden pózban , de nem megy egyszerűen.

2020. jún. 23. 10:45
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként női orvost választottam, mert azzal szerintem komfortosabban érezném magam. Annyi kérdésem lenne még , hogy nektek mik a tapasztalaitok? Mert sokaktól hallom, hogy ferfi orvost preferalnak.
2020. jún. 23. 11:07
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Én nem voltam még női nőgyógyásznál, csak férfinél, de így is volt nagyon rossz tapasztalatom, meg nagyon jó is. Szerintem az adott orvoson múlik, nem azon, hogy nő vagy férfi.
2020. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm!
2020. jún. 23. 12:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Használj betétet

Alapból jobb, mint a tampon. Nem is értem miért akarod erőltetni.

2020. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A tampon megváltás a beteghez képest úgyhogy megértem hogy nem hagyod annyiban. En férfinél és nőnél is voltam, egyiknél se volt problémám
2020. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!