Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire normális és mi...

Ez mennyire normális és mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Két napja késik a menszeszem(mindig szokott pár napot csúszni) és 3 napja észrevettem,hogy amikor elmentem mosdóba és megtöröltem magam vér volt a papíron,nem az a nagyon durva "benne vagyok a menszeszem közepében" fajta,hanem amikor már megvan,de mégsem annyira.

Konstatáltam,hogy rendben,megjött,el is láttam magam,viszont mikor a munkahelyemen elmentem megnézni mi újság,a tampon hófehér volt. Azóta se volt semmi,viszont a mai nap egy alkalommal nagyon görcsölt az alhasam,a páromnak is mondtam,hogy épp most kezdődik,ezért vagyok fáradt,ideges. Szintén a mosdóban láttam,hogy rózsaszín a papír,és kezdeti menszesz állagú valami van rajta(nem részletezem,csajok biztos tudják miről beszélek),meg ilyen kis vörös apró darabka,mint mikor már javában vérzel. Felkészültem,hogy tuti most jött meg,de mikor utoljára pisilni voltam megint SEMMI.

Nektek volt ilyen? Ez mitől lehet?

Nincsenek görcseim,egyszer volt egy nagyobb amit fentebb le is írtam,de ezen kívül csak a melleim fájnak,érzékenyek.

Ötlet? 😔


2020. jún. 23. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még nem aggódnék, ha 1-2 napon belül nem jön meg rendesen, akkor azért menj el dokihoz.

Nekem kb fél éve kezdődött hasonló, hogy mielőtt megjön, már 3-4 nappal előtte barnázok, de eléggé rendszertelenül. (egy nap nagyon, utána semmi stb)

2020. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!