Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az igaz, hogy a nők sokkal...

Az igaz, hogy a nők sokkal büdösebbet szellentenek a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy kutatásban állítólag kémcsőben vettek fingmintát:D
2020. jún. 25. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudosok mondtak? :D szerintem ez mind attol fugg, hogy eppen mit evett az illeto, nem attol, hogy milyen nemu.
2020. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Nemá😂a nők nem finganak😂

A nők csak cuki szivarvanyt engednek ki a popojukbol es nincs illata😂

2020. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De de sokkal büdibbet pukiznak , ezé nem mernek a párjuk előtt meg nyilvánosan és a fiuk meg azé mernek otthon is meg mindenhol, mert nem annyira büdi , gondoljatok arra , hogy mit mondott a bölcs Salamon.
2020. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudtam én, hogy a nők mindkét lyukon csak a bűzt árasztják magukból...
2020. jún. 25. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ hogy milyen nemű..

Kérdező, ha te büdös nemi szervű nővel voltál együtt csak akkor az a te szegénységi bizonyítványod. Ha egy nő egészséges és rendesen oda figyel a higiéniára akkor nem lesz büdös..

2020. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Hat ma bocsi sose volt budos a puncim😆es szanalom ha te csak olyat szagoltal😂egyebkent a nok nem azer nem finganak masok elot mer budoseb hanem mert intelingensek es nem pedig vadparasztok
2020. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:):):)
2020. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 az a jó! Persze mihez viszonyítva, van az a bűz ami már nekem is kellemetlen! 😂😂😂😂
2023. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!