Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Volt már ilyen...

Ez normális? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Sokat idegeskedtem a hetekben. A menstruaciom 10 napot kesett, majd barnazassal kezdodott kb 2 napig, aztan beindult a rendes vérzés kb 4-5 napig majd azota megint barnázok már napok óta. Közben miutan mar ugy gondoltam el fog mulni lefekudtem a parommal, es utana kicsit jobban beindult megint ez a barnazas. Furcsa mert nekem sose szokott barnazas lenni. Miert jott meg ilyen keson most es miert ilyen furcsa barna? Miert ilyen hosszu most a menstruaciom? Valakinek volt mar ilyen?
2020. jún. 26. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Néha előfordult nekem is, de semmi komoly nem volt. Igyál sok folyadékot, teát vagy vizet.

Ha nagyon zavar, vagy idegesít, fordulj orvoshoz vele.

2020. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem terhes leszel.
2020. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jelentkezett piros friss ver, is igy nem gondolnam. Te miert gondolod ezt utolso?
2020. jún. 26. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!