Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

szóval nekem mindig megjön normálisan max 2napot ha kesik. De most mar tobb, mint egy hete nem jott meg. Elozo honapba voltam egy bulin es mivel pont ugy jott volna ki a lepes, hogy megjojjon, citromlevet ittam, ami tolta is ket napot, de megjott utana. Majdmost megint volt egy buli, de pont elotte egy hettel kellett volna megjonni, de nem jott, szoval a buli elott megint citromlevet ittam. Ez befolyasolja, hogy nincs havim mar egy jo ideje? Lehet valami gond? Nem merek anyamnak szolni, mert a bulin szexeltem a baratommal is(vedekeztunk)es meg a vegen nogyogyaszhoz vinne... szerintetek? vagy mit kene tennem, hogy segitsem a testem abba, hogy vegre megjojjon?

(bocsi, ha ertelmetlen, de annyira parazok, hogy valami gaz van)


17years



2020. jún. 30. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos mindenképpen szónod kell anyukádnak,mert terhes vagy!
2020. jún. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kizart. vedekeztunk. elotte nem voltam meg vele egyutt
2020. jún. 30. 03:24
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Jó, és a védekezés mit takar? Ha gumit akkor okés, de ha ilyen " időben kiveszem " dolog, akkor az minden csak nem védekezés.
2020. jún. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben, védekezés ide vagy oda, csinálnék egy tesztet, és közben eredménytől függetlenül bejelentkeznék a nőgyógyászhoz. Anyukád egyikhez sem kell.
2020. jún. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gumival vedekeztunk. es egy percet nem volt ugy bennem, hogy gumi nelkul+tenyleg mar tobb, mint egy hete nem jott meg es ket napja fekudtunk le. majdhogynem lehetetlen,hogy terhes legyek
2020. jún. 30. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Rengeteg oka lehet, hogy nem jön meg, és hogy még idegeskedsz is rátesz egy lapáttal. Megértem, hogy anyukádnak nem akarod megmondani, de akkor inkább menj el egy nőgyógyászhoz, és megnyugszol.
2020. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. megjott, szoval nincs gaaz😂❤️
2020. júl. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!