Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi elso napjan erdemes...

Mensi elso napjan erdemes edzest vegezni? aerobicozok, nem szivesen hagynam ki a mai edzest, de elegge gorcsolok es gyenge is vagyok

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Pihenj ma inkább, nehogy rosszabb legyen a helyzet.
2020. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okes,koszonom:)
2020. júl. 1. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezned, bajod nem lesz tőle, de bírni nem biztos, hogy fogod.
2020. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek esküsznek rá, hogy menstruációs görcsökre jót tesz az edzés... Én egyszer kipróbáltam és hánytam, összeestem. Nagyon rosszul lettem, úgy kellett összekaparni utána. (bár én egyébként is nehezen viselem az első egy két napot)


Szerintem ez maximálisan egyénfüggő.

2020. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap edzettem miközben megjött. Egy pokol volt, én futni szoktam aztán valami aerobik, de ennél szarabb edzésem még életemben nem volt. Nem is túl komfortos érzés alapvetöen, nekem a tampon kicsúszott(!!) Nem tudom hogyan. Haspréseknél retrenetesen fájt a hasam, úgyhogy soha többé.
2020. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyenge vagy, akkor szerintem semmiképp.

Nekem se megy, ha nagyon fáj a hasam, csak rosszul leszek. Akkor tudok edzeni, ha csak kicsit van megy és nem fáj.

2020. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bzs03 ***** válasza:

En edzek ha mensi van ha nem. Maximum a hasazast hagyom ki de változó.

Egyénfüggő

2020. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!