Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 2x1órat aerobicozok,1órát...

Heti 2x1órat aerobicozok,1órát focizok,2x15 percet futok + utánna szaunázok.6 után nem eszek. Kb. mennyi idő után érhetek el változást? 14L 163cm 66kg

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a kajával?Csak mert az "alig" 70-80%-ban határozza meg a fogyást-hízást... A 6 után nem evés f@.szság.A szauna meg tök jó nátha ellen...
2014. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

SEMMIT nem írtál az étkezésedről (6 után nem, ettől még hízhatsz, fogyhatsz is ez szinte mindegy).


Mit eszel?

2014. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Reggelire 2 zsömlét felvágottal vagy valami peksutit ebedre főt kajat amit anyukám főz este piritos vagy ugyanugy főt kajat csak kisebb mennyisegbe es minden este eszek egy kis gyumolcsot.
2014. jan. 22. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, ezért kérdeztük.


Ez tökéletes volt hízáshoz, ezután is jó hozzá. :(

2014. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Multhet hetfon kezdtem es 2,5 kilonal jarok gyerek vagyok meg nem kell nekem koplalni....ez igy pont jo :)
2014. jan. 23. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez koplalás. Tömény cukrot eszel (a zsömlében keményítő van, a keményítő az cukorból áll) semmi hasznos tápanyag nincs a kajádban, mi ez ha nem koplalás?
2014. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem mind1 csak legyek 6 kg kevesebb es tartsam is meg az mar mind1 hogy erem el:))a kajara odafigyelek es sportolok:)
2014. jan. 24. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Zsömleevéssel nehezen leszel 6 kilóval könnyebb. Meg nem tudom mire figyelsz a kajálással, ha a legócskább 'ételt' eszed amit még az ember megvehet boltban és nem hal bele rövid távon.


De ám legyen, Te tudod.

2014. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtak hogy reggelire siman ehetek muzlit,pogacsat,croasonokat mert normalisan kell reggelini az ebed amit kb.2 ora fele ejtek meg az meg valami leves vagy valmi főzelek hussal vacsorara pedig egy kis gyumolcs kb.ennyi igy normalisan leirva...de koszonom aki hozzaszol:))
2014. febr. 2. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Normálisan reggelizz.


Csak a zsömle, croissant meg müzli nem normális, hanem moslék O:)


Mármint, persze életmentő is lehet (Afrikában) de itt most moslék, mert ezek miatt csak még több beteg és elhízott ember van, akik még több gyógyszert szednek, de gyengék.. szóval jól kell értelmezni a szavaimat.


Főzelék (zöldség) és hús (hús) mindig normális marad. A fura reggeli és a gyümölcs vacsora már nem hús és zöldség, és nem is olyan jók. ! :)

2014. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!