Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges a menstruáció...

Szükséges a menstruáció visszaállításához hízni?

Figyelt kérdés

Koplalással viszonylag rövid idő alatt fogytam sokat. Magától értetődő: a hiányos tápanyagbevitel következtében leállt a havi vérzésem.

A visszaállításhoz csak a hízás tud megoldást jelenteni? Tényleg MUSZÁJ valamennyit visszahíznom, vagy csak ‘szimplán’ a kiegyensúlyozott étkezésre kell odafigyelni?

16/l



2020. júl. 8. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Milyen magas vagy és hány kiló? Bár a leírtak alapján sejtem, hogy nem ideális a testsúlyod, ebben az esetben igen, muszáj.
2020. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
a kezemet merném tenni ré hogy fogynod sem kellett volna.
2020. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudtad, hogy ez lesz belőle, minek csináltad?

Attól, ha kórosan sovány vagy, még nem vagy csinos és szexi, szép.

2020. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Muszáj.
2020. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
muszáj híznod. a nemi hormonok vivőanyaga a zsírpárna. ezt biztosan szakszerűbben mondják, de ez a lényege.
2020. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

174 cm magas vagyok. 1 éve a stabil 55 kg-ról felhíztam 64-re, de ez több hónap alatt tehát ‘fokozatosan’

Most pedig ebben az évben fogytam le 60-62 kg-ról áprilisig 49-50 kilóra...

2020. júl. 8. 22:32
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
a 64 kg volt a normál súlyod. és nem híztál hanem nőiesedtél. most meg anorexiás lettél.
2020. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem mutathatsz szép látványt, már bocs. Magadnak sem tetszhetsz túlzottan.
2020. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előzővel. Az a helyzet, hogy nem az aktuális táplálékbevitel számít, hanem az, hogy mennyi a felhalmozott tartalék a "zsírraktáraidban", az evolúció ezzel gondoskodott arról, hogy a születendő utódokat táplálni tudd. Ha kórosan sovány vagy, nem menstruálsz, nincs peteérés, nem eshetsz teherbe. A természet körültekintő.
2020. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez már a sokadik kérdésed és sokan leírtuk, hogy kórosan sovany vagy. Nem véletlenül múlt el a mensesed. Az a baj hogy neked nem a külsőddel van a bajod mert akkor te is látnád, hogy ez nem szép. De még mindig ahelyett hogy segítséget kérnél, mert nem ártana egy pszichológus büszke vagy arra milyen sovány vagy és arra is hogy elmúlt a mensesed. Ha megmaradtál volna 60kg normál táplálkozással és elkezdtél volna sportolni akkor most csinos lennél és egészséges. Így meg egy girhes beteg szetencsétlen vagy. Azt nem értem a hozzád hasonlókban, hogy nem féltitek az életeteket? Mert neked elég egy hányós hasmenéses vírus vagy valami influenza szerű megbetegedés amit a korosztályod könnyedén átvészel te meg lehet belehalsz. Ha ez a cél csináld tovább.
2020. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!