Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fent maradt a tampon tetején...

Fent maradt a tampon tetején a fólia. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja használok tampont amikor megvan, és ma figyelmetlenségből a tetejéről elfelejtettem lehúzni a fóliát, hála Isten nem maradt bennem, de ettől lehet valami bajom később? Volt már veletek ilyen?

2020. júl. 8. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha gond vagy komplikacio adodna, mindenkepp fordulj orvoshoz
2020. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp az lesz, köszönöm! (Véletlen rámentem a nem hasznosra, bocsánat de amióta új az oldal nem voltam és fogalmam sem volt hogyan adhatok rá jót 😦😕)
2020. júl. 8. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljes mértékben biztos vagy benne, hogy az egész kijött, akkor semmi bajod nem lesz.
2020. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem
2020. júl. 8. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma történt és egyből ki is vetted, akkor semmi gond nem lesz. Nekem egyszer napokig ott volt, mire észrevettem.. Szerencsére nekem sem lett semmi bajom tőle, de azért ez már veszélyes, azóta nagyon figyelek erre.
2020. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így. Félig rajta volt a fólia! Nem lett bajom, neked sem lesz. Nyugodj meg. :)
2020. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha teljesen kijött, akkor semmi baj nem lesz belőle. :)
2020. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!