Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Súlyzós edzéstől hullhat a haj?

Súlyzós edzéstől hullhat a haj?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat hogy súlyzós edzés miatt hullhat a haj. Ez mennyire valós? Igazából az a baj hogy alapból hullott a hajam és most mintha kezdene helyre jönni. De szoktam tornázni, viszont gondolkodom azon hogy súlyzóval való edzést csináljak. De így nem igazán merem. Mivan ha megint elkezd most épp emiatt hullani a hajam. A férfiaknak is zavaró lehet a kopaszodás nem még a nőknek.

2020. júl. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, minden női testépítő kopasz!
2020. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván hülyén hangzik a kérdés. Értem is hogy szarkazmus volt ez a kijelentés de sok helyen olvasok ilyet
2020. júl. 9. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Viccet félre téve, azoknak hullik a haja, akik szteroidot nyomnak, de az összefüggés ott is csak annyi, hogy hamarabb kezd hullani hajuk, mint egy átlagos embernek. Én legalábbis erről hallottam csak, de az biztos, hogy önmagában a súlyzós edzéstől nem fog nekiállni hullani a haj. Szerintem feltűnt már volna így egy évtized után, ha az edzőterem tele lenne női hajszálakkal.
2020. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jogos. Ez igaz
2020. júl. 9. 18:56
 5/5 Tabbouleh ***** válasza:
Nem, emiatt nem hullhat ki a haj. Attól viszont igen, ha az ember alultáplálja magát. A súlyzós edzéssel sok energiát éget az ember, amit a testsúly megtartása érdekében pótolni kell.
2020. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!