Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elutaztam a barátommal és...

Elutaztam a barátommal és most este mikor fürdöttem akkor láttam hogy megjött és a táska amibe pakoltam a betéteket otthon maradt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem kellett volna még megjönnie. 1 betétet találtam a táskámban de az nem lesz elég éjszakára mert nagyon vékony, ilyen késő nem tudom hol szerzek.

Ami itt van közelbe kis bolt az már zárva van 22tol.

Én erre nem ismerem a várost nem akarok egyedül messze menni, barátom alszik őt sem akarom felebresztem.



2020. júl. 11. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy hol vagy, kocsid van-e, tudsz-e vezetni, ittál-e, stb. Ha megoldható, autóval menj el egy közeli városba, ott biztos van éjjel nappali bolt, benzinkút, ilyesmi.


Ja, és egy ilyen szintű problémát egyedül is meg kellene tudni oldani. Hacsak nem vagy 13 éves. Mert akkor nem.

2020. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
mégis honnan tudjuk mi van nálad? áldozz be egy sötét ruhadarabot, majd kimosod. Régen sem volt betét, meg tampon.
2020. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
internet van de rákeresni nem tudsz hogy ahol vagytok van e éjjel nappali vagy ügyeletes patika. Vicc ez a kérdés.
2020. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudok vezetni csak a barátom azért írtam hogy alszik.
2020. júl. 11. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szallason vkitol kerni esetleg?
2020. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz sehol venni, tegyél WC-papírt a betétbe, ha tele lesz, dobd ki, tegyél bele újat.
2020. júl. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ébreszd fel a barátod
2020. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vatta, wc papír, zsepi, valami ruhaanyag. Most kreatívnak kell lenned, megoldod ;)
2021. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a recepción (ha van), kérdezd meg.
2021. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!