Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy 29 évesen ôszülök?

Normális hogy 29 évesen ôszülök?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve vettem észre,egyre több az öszhajszálam,látni annyira nem làtni még,de jobban megturkálom a hajam itt ott akad mindig pàr darab.

Az elmùlt 2 év elég stresszes nem tudom ez okozza e,vagy normálisnak mondhatò ebben a korban is

Van valaki hasonlò cipöben?Esetleg orvossal konzultált erröl?


2020. júl. 14. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze.
2020. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy normális.

Az én édesanyám 26 éves kora óta festi a haját, mert nagyon korán elkezdett őszülni. Én most vagyok 23 éves és már most észre vettem, hogy van egy pár ősz szálam.

Szerintem ez genetika. :)

2020. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, ez kimaradt:

Emlékszem, középiskolában volt egy csoporttársam(fiú, 17 éves), akinek már akkor jóval több ősz hajszála volt, mint barna. Nem volt neki betegsége vagy bármi ilyen, legalábbis akkor ezt mondta.

2020. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

huh azért megkönnyebbültem,féltem h egészségügyi ok is lehet

Sajnos nagyon zajosak a szomszédaim,és egyre nehezebben birom😕

Azòta vettem észre☹️

2020. júl. 14. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Genetika vagy pigment hiány.
2020. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
23 évesen mentem egyetemre, és bár különösebben nem érzékeltem a stresszt, de ott lett pár ősz hajszálam. Azóta, hogy nem vagyok ott, nem lett több, de a meglévők sem tűntek el.
2020. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!