Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a barnázás mennyire normáli...

Ez a barnázás mennyire normális? Pár hónapja az esedékes menstruáció előtt pár nappal minimális barna folyásom van. Éppen csak törléskor látszik egy kis barnaság. Menstruáció előtti nap már több. Innentől csak az olvassa, aki nem undorodik...

Figyelt kérdés
Esedékes menstruáció előtt kb 5 nappal, ha együtt vagyunk a férjemmel, utána elmegyek mosdóba és a távozó ondóban észrevenni pici barnázást, tényleg csak nagyon pici. Mensi előtt 2-3 nappal pedig már törléskor is észre lehet venni. Volt már ilyen valakinek? Ez teljesen normális? Már több mint fél éve nem védekezünk, a menstruáció első két napja erősebb, de szerintem az átlagostól jóval kevesebb, 3.-4. napja pedig már tök kevés. Voltam orvosnál, aki nem találta ezt különösnek, azt mondta van ilyen.
2020. júl. 10. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy ez mennyire normális, arra nem tudok válaszolni, de én is ugyanígy vagyok. Voltam orvosnál, mindent rendben talált, hormonszintet is nézett. Van akinél így jön meg.
2020. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni, lehet progeszteron hiány, ami megakadályozza a teherbeesést.
2020. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Endometriózis is lehet az oka, az is megnehezítheti a teherbe esést.
2020. júl. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat kell, de én progeszteronhiánynak gondolnám.
2020. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Jelenleg pont ebbe a cipőbe járok! Nekem is 5 nappal előtte hogy megjönne együttlét után icipici barnas ver volt de az nap is, azota a majdnem mindjart megjon erzesem van...

Voltal vele orvosnal?! Minden rendben veled?! En csak januarban tudok menni..

2020. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, mivel nem írtad, hogy szeretnétek-e babát, de ha nem védekeztek ez akár lehet(ne) beágyazódási vérzés is.
2020. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnénk, megjött tegnap.
2020. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!