Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhpolip eltávolítás után...

Méhpolip eltávolítás után menzesz?

Figyelt kérdés

Halihó!

Július 8-án volt méhpolip eltávolításom. 2 napig vérezgettem utána és most csak barnás folyásom van. Hála égnek minden rendben volt eddig.

A kérdés az lenne hogy ettől függetlenül rendesen megjön a menzeszem vagy ez befolyásolja majd az egészet?

Köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Méhkaparás volt vagy hiszteroszkopia? Egyáltalán méhszájpolyp volt vagy méhnyálkahártya? Amúgy a hormonokat nem befolyásolja, ugyanúgy lesz menzeszed. Ha mehkaparás volt és a ciklus második felében történt, akkor lehet, hogy a szokásosnál kevesebb.
2020. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Méhpolip eltávolítást és fractionalt abrasiot végeztek ez van a papíromon. Én úgy tudom hogy a polippal együtt a méh nyálkahártyáját is lekaparják.

Bár ezek után nem kérdeztem...

2020. júl. 14. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Az abrasio a méhkaparás. Lásd az első hozzászólásom.
2020. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utána olvastam a szakszavaknak 😀

Szóval ... méhkaparást végeztek .

2020. júl. 14. 20:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ... 😅 köszönöm szépen ! :)
2020. júl. 14. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A hormonokhoz nincs koze, de arra keszulj, hogy a kovetkezo menstruacio lehet nagyon eros es fajdalmas. Nekem meg nehany kovetkezo is az volt. Az az elso otthon, gyogyszerrel, fetrengve azert kibirhato volt, de nem mentem volna sehova.
2020. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!