Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hiszteroszkopia (mehpolip...

Hiszteroszkopia (mehpolip eltavolitas) es eu-i kaparas mutet utan masnap fogok tudni jarni? Mennyire fog fajni masnap? Akinek volt valaszoljon, nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem volt ilyen problémám szerencsére, de szerintem simán fogsz tudni. Kaparásom volt csak, azután 2 órával hazasétáltam. Ami rád vár, az nyilván egy fokkal komolyabb műtét, de ha jól értem, nem vágnak, hanem hüvelyen keresztül műtenek, ugye? Gondolj csak bele, pl egy császármetszés után, de bármilyen más hasi műtét után is 6 órával felállítják a betegeket, és járniuk kell. Szaladni talán nem fogsz, de menni biztosan.
2013. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fog fájni, és már aznap mehetsz is haza, ahogy megcsinálták.
2013. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és hát hogy mennyire fog fájni, az persze sok mindentől függ, főleg az egyéni fájdalomtűrő képességedtől. A kaparás után max. pár óráig görcsölgethetsz. Polip eltávolítást nem tudom milyen lehet.
2013. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De betét kell?

Utána mennyi ideig vérezget még?

2014. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!