Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet valakinek savanyú...

Mitől lehet valakinek savanyú ízű folyása?

Figyelt kérdés

Talán április fele letettem a fogamzásgátlót,és párom mondta,hogy most nem akar kinyalni,mert rettentően savanyú vagyok lent (kb mint a citrom).Nagyon gáz,pedig azóta gumizunk,vettem hüvelytablettákat ami állítólag helyre teszi a pht odalent,meg intim mosakodót.Néha elmúlik,néha visszajön,különösebb folyásom nincs mellé,még nem is büdös,színre sem változott meg.Orrba szájba használom ezeket az intim cuccokat de nem akar elmúlni :( néha diszkomfort érzetem van és naponta többször mosom odalent.Sajnos egész életemben ilyen dolgokkal küzdök,valami dolog újra és újra kialakul.Orvoshoz eddig nem mertem elmenni,meg most nem is tudok,mert nem vagyok bejelentve és nincs tbm :/

Esetleg ha itt valakinek volt hasonló gondja meg tudná írni,hogy neki melyik gyószer segített?


2020. júl. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna orrba-szájba használnod ilyesmit. Lehet, hogy csak a mosakodó szerek ízét érzi.
2020. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem mersz orvoshoz menni? Az ilyen összevissza mosogatás, ilyen kenés, olyan kenés is teljesen felboríthatja ám az egyensúlyt. Nem tudja ennyiből senki megmondani, mi bajod. Szedd össze magad, kérdezz körbe a barátnőknél egy megbízható orvos után és menj el hozzá. Ez nem játék, ne játsz az egészségeddel. Sokkal nagyobb bajod is lehet, nem csak annyi, hogy a pasid nem nyal ki.
2020. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több tízezret kidobtál haszontalan kencékre amik lehet még rontottak is a helyzeten. Holott lehet egyetlen gyógyszert felír a doki és meg is vagy... Tudom kellemetlen, de aki nemi betegeket is kezel, hidd el látott már cikisebb alfelet 😉
2020. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti orvos, és a partneredet is mindig kezelni kell, mert oda-vissza adjátok egymásnak a dolgokat, ha csak az egyik van kezelve.. Ezt orvos nélkül nem úszod meg-magán orvosnál nem kell TB. Ez fertőzés+gomba is lehet..
2020. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A hüvelyváladek savas, tehát alapból savanyú. Korábban ugyanez a párod volt és nem volt baja az ízeddel? Ha máskor nem volt baja, akkor esetleg tudod ciklushoz kötni a savasabb ízt?


2. Létezik olyan, hogy TÚL SOK a lactobacillus, nem pedig túl kevés. Ilyenkor a hüvely is túl savassa válik, akár ki is marhatja a szemeremtestet, vagy a férfinak okoz panaszt. Ha orrba-szájba tejsavas cuccokat használsz, lehet inkább ez a bajod...

2020. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó,de mégsem lehet olyan savanyú a punci,szó szerint mint a citrom,akkor kezdtem használni tejsavas cuccokat amikor már egy ideig volt ez a dolog,szóval biztos,hogy nem ebből ered.Tabi mellett nem volt ilyen bajom (
2020. júl. 15. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan gondjaim vannak,főleg folyás,hüvelykúp és kezdődik újra elölröl..és ez igy megy már évek óta./Nem szedek fogamzásgátlót,de 6évig használtam./

Van akiknek használ a szájon át szedhető probiotikum,és hüvelyi probiotikum alkalmazása egyszerre.

De érdemesebb lenne dokival megnézetni.

2020. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!