Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használjak amikor nagyon...

Mit használjak amikor nagyon erősen vérzek hogy ne ázzak át akkor sem mikor sokat mozgok?

Figyelt kérdés

Én eddig sosem aztam át mert mindig csak ültem vagy feküdtem mikor megvolt. Na de most már van egy lányom és amióta tud járni nem áll meg egésznap futkosni kell vele.

Ahogy mozgok úgy folyik ki oldalt azt vettem észre. Mit használjak?



2020. júl. 16. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem jó fehérneműt, és nem megfelelő betétet használsz. +gyulladás
2020. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Allways éjszakai-nappalra, és 1,5-2 óránként csere.
2020. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használj nagyobb betétet, és szorosabb fehérneműt.
2020. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb betét, olyan bugyi, amire normálisan rátudod ragasztani a betét szárnyait és rád simul normálisan maga a bugyi, tart és nem lóg.

Mellesleg napi minimum egy csere, mihelyt már telitődik, csere.

2020. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden márkának van nagyobb betétje, és ha már M-es bugyit hordasz olyan is kéne használnod. Illetve szoros bugyit, nem valami kinyúltat, hiába a régi, rossz bugyikat használnád el ilyenkor, az nem jó örtlet, csak elcsúszik. Illetve próbálgass ki más márkákat, nekem pl a Libresse ragadósabbnak tűnik, így nem válik fel a szárnya a bugyiról.
2020. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!