Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyut ma operálták az operáció...

Tomi198965 kérdése:

Anyut ma operálták az operáció után még kapot eros fájdalom csillapítót azért nem tudta kinyitni a szemeit és csak úgy tudot beszélni és másnapra már jobban lesz?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen:)

Az altató/fájdalomcsillapító hatása azért több idő mire kiürül a szervezetből.

2020. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Altatásos volt?

Ha igen, biztosra tudom mondani, hogy jobban lesz.

Nekem volt altatásos operációm, totál fáradt voltam, össze vissza beszéltem, írtam a közvetlen ébredést követően, nagyon ki voltam ütve.

Másnap jól voltam agyilag teljesen, néztem is magamra, hogy mi a jó fenéket írogattam le, és hogy értették meg mások a "Jlo vygok, mnidenn renbenn" mondatokat :")

Másnap már szépen tudtam mozogni is, menni fürdeni.

2020. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az altató hatása! Holnapra sem lesz olyan, mint mindig, de ezek elmúlnak. Lassabban mozog, megfontoltabban holnap is, mert kellemetlen/fáj a heg. A gyógyulás hosszú, 1-2 hétig sokkal lassabb lesz, aztán egyre többet bír fokozatosan.

Ha ennyire izgulsz érte, akkor otthon tegyetek rendet, és segítsétek az elkövetkező 1-2 hónapban, hogy könnyebben felépüljön!

2020. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez az altató/fájdalomcsillapító hatása. Ki fog ürülni a szervezetéből és jobban lesz. Jobbulást, gyors felépülést kívánok neki! :)
2020. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!