Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy fürödjek így? Ötlet?

Hogy fürödjek így? Ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval még nem jött meg, pedig már meg kellett volna neki és hétfőn megyek vízhez ahova ugye azért megyünk főleg hogy fürödjünk, logikusan. Tegyük fel hétfőn se jön meg és le megyünk fürdeni. Attól félek hogy a vízben jön meg es az nagyon ciki lenne. Mit tudok ez ellen tenni? Tampont még nem használtam, de úgy tudom ha nem jött még meg, felsérti a bőrt. Ötlet bármi?

2020. júl. 17. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Neked olyan erős a menstruációd már az első nap? Szerintem vigyél a strandra betétet és váltóruhát, és ha pisiléskor látod, hogy megjött (piros a papír), ne menj vissza a vízbe. A tampont ne ilyen "éles" helyzetben próbáld ki először szerintem, főleg ha még szűz vagy. Ha nem, akkor ha megjön, felteszed a tampont és úgy mész vissza.
2020. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Jártam már igy, 12 évesen...belehaltam 66x, rémálmaimban se jöjjön elö.

Apám rohant el nekem tamponért valami kisboltba,hú nagyon kínos. Én tampont helyeznék be biztos ami biztos alapon, pár óra mva kivesz, újat betesz. Ha alapból nem csúszol, akkor vmi krém (Canesten, Candibene esetleg síkosító) segítségével tenném be.

2020. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
(A Candibene krémre rá van írva, hogy a hüvelybe nem kerülhet, szerintem a Canestenre is. Létezik tamponhoz való síkosító, olyat használhatsz.)
2020. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, #1 igen, nekem első 5 napban nagyon erős és a végén gyengül csak :/

,ja és igen szűz vagyok még, ezért félek kicsit a tampontól.

2020. júl. 17. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, én is szűzen használtam először (kb. a harmadik menstruációmnál). Sokkal kényelmesebb, mint a betét szerintem. Az persze kell hozzá, hogy be merd dugni az ujjad a hüvelyedbe, azt próbáld meg, mielőtt tampont vennél :-) Persze kézmosás után. Az ob mini tamponja szerintem még vekonyabb is, mint egy átlagos női ujj, szóval az is be fog férni. Az a fajta nagyon jól csúszik is, elsőre szerintem azzal érdemes próbálkozni, főleg ha aggódsz miatta.
2020. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ob Silk touch fàtyolos tampon nem fog felsérteni. Nagyon jól csúszik
2020. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!