Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor soha ne járjak...

Most akkor soha ne járjak strandra, ne fürödjek itthon se a medenceben?

Figyelt kérdés
márciusban gyógyultam ki egy hüvelygombábol, majd antibiotikumot kellett szednem, hát megint vissgajott a gomba, aprilisban megint elmult kezelesre. azota nincs baj, de szinte mar rettegek...:( nagyon odafigyelek mindenre, nehogy baj legyen (evesre sajnos nem) . mit tegyek hogy ne legyen baj strandon ? Ha menstruacio kozben megyek bele (tamponnal) az itthoni (klorozott) medenceben, akkor nagyobba fertozes/gombaveszely? ( csak napozok a matracob, de ugye elengedhetetlen, hogy hozzáérjen a viz)
2014. jún. 9. 08:51
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsabat a helyesirasert, telefonrol irok.
2014. jún. 9. 08:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a strandok nagyon fertőzésveszélyesek a sok fertőző lány/nő miatt.

Ha biztos akarsz lenni, akkor bizony nem fürödj a strandon.

Én kb 4 már csak a Balatonban fürdök, vagy esetleg a tengerben.

2014. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez olyan szomorú :( imádok strandolni..
2014. jún. 9. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

4 éve akart lenni előbb...


Igen én is imádom a fürdést, úszást, de szinte minden második alkalom után nőgyógyászhoz kellett mennem.

Az orvos tanácsolta a csak nyílt vízben való fürdést.. és igaza volt, azóta nincs fertőzésem!

2014. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!