Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik hüvelykúpot ajánlod?

Melyik hüvelykúpot ajánlod?

Figyelt kérdés
Anno nőgyógyász írt fel (már nem emlékszem, melyiket), de akkortájt szakítottunk a párommal, szóval nem igen láttam értelmét használni. Most viszont úgy érzem, nagyon jól jönne.

2020. júl. 17. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelykúpot fertőző betegségre szoktak venni, tehát attól függ, gombás vagy bakteriális-e a fertőzésed.

Azt nem tudom értelmezni, hogy ha szakítotok a pároddal, mért nincs értelme.

2020. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit az orvos felír!
2020. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem kellett használnom, mivel nem fertőzésre lett felírva, hanem a rugalmasság és nedvesség miatt. És mivel nem szereltem, úgy gondoltam felesleges. Így érthető? Semmiféle fertőzések nincs, és nem is volt. Azért kell, mert érzékeny a hüvelyfalam.
2020. júl. 17. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:

De hát ha felírtak valamit, akkor megvan a név.

Ha nem válik be, a gyógyszerész majd ajánl valamit, ha nem akarsz újra orvoshoz menni.

2020. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hát ez már évekkel ezelőtt volt... azóta nyilván kidobtam... vagy lehet csak én nem tartogatok évekig lejárt gyógyszereket, nem tudom.
2020. júl. 17. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem úgy gondoltam, azt hittem, emlékszel a nevére, vagy felírtad.

Hát, akkor újra kell kezdeni.

2020. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nemlehet ajánlani,menj el a dokihoz,ő jobban tudja majd.
2020. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelmi szint... Segítséget kérsz anélkül hogy leírnàd mégis milyen kúpról van szó...jogosan gondoltak fertőzésre. Ne itt pattogj hanem húzzàl orvoshoz, majd ő ad neked valamit
2020. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!