Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtorna használhat?

Intimtorna használhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Légyszíves csak normális válaszokat írjatok. Van épp elég gondom emiatt, nem akarom, hogy még bunkó, unatkozó emberek is szekáljanak emiatt. Remélem megértitek:/


Az a problémám, hogy olyan szinten van inkontinenciám, hogy az egész nadrágom pisis lesz, ha nevetek :I

Olvastam ezt az intimtornát. Azzal elmúlhat? Ha igen, kb mennyi idő után? Napi 5 perc elegendő?

Sajnos műtéttel nem lehet "elmúlasztani", mert fiatal vagyok.


16 l



2020. júl. 18. 09:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy ha használhat, tegyük fel, akkor egy alkalmazással érdemes csinálni (valami olyat láttam egyik nap, hogy zizeg ha össze kell húzni, meg elengedni. Google play-en van fent.. Rendes csoportokba nem tudok elmenni..)

Vagy csak akkor kell csinálni, ha pisilni megyek, és azt összeszorítással megszakítani?

2020. júl. 18. 09:06
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
A Kriston-féle intimtorna könyvet ajánlom. A módszer persze h segíthet. Napi többször öt perc jobb.
2020. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

És ha valaki csak ezt a pisiset csinálja? (Hogy pisilés közben megszakítja többször ) az is használhat? Vagy az rosszabbítja?

2020. júl. 18. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

A pisilés megszakítása arra jó, hogy ráérezz a mozdulatra, de önmagában nem jó gyakorlat.

Keress egy gyógytornászt, még jobb, ha szülészet-nőgyógyászati osztályon dolgozik, de minden gyógytornász tanult róla.

2020. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!