Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon hpv-m van, és a pasi is...

Vajon hpv-m van, és a pasi is észreveheti, ha valami gond van velem?

Figyelt kérdés

Még 2 éve lefeküdtem az első barátommal, szüzességet adtunk egymásnak. Aztán pár héttel később mintha megváltozott volna a hüvelyem bemenete, a gát felöli részen apró kinövéseket éreztem, meg picit csomós volt a tapintásuk. Utánaolvastam, hogy mi lehet, de kicsit hihetetlennek tünt, hogy elkaptam volna valamit, hiszen a barátom is szüz volt, és sokáig vizsgálgattam, hogy az ő nemiszervén van-e valami furcsa, de nem találtam semmit. Utána már nem foglalkoztam az egésszel, el is felejtettem, tudom, hogy felelőtlenség, de nem mentem nőgyógyászhoz. Azon kívül nem vettem észre semmit, volt kicsi folyásom, de nem volt különös színe, se szaga, szex sem fájt.

Egész idáig nyugodt is voltam, de most van egy másik lehetőség az életemben, és már nincs elég időm arra, hogy nőgyógyászhoz menjek, és hogy kivizsgáljon engem. De félek attól is, hogy lehet a pasi felismeri. Ha valaki csinál valamit orálisan, megfertőzhetem őt? Valakinek már volt ilyen észrevétele önmagán? Mindenképpen elmennék nőgyógyászhoz, de most jelenleg meg is van, és hetekkel előtte kell jelentkezni, és a pasit sem akarom váratni hetekig. Vagy lehet csak a szüzességem elvesztése miatt ilyen furcsa?


2020. júl. 20. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan gondolod? Tudod h valami bajod van. Feltehetően szemolcs, de te nem akarod varatni, inkább megfertőzöd egy életre? Az egy dolog h a saját egészséged nem érdekel, de milyen alapon teszed tonkre szó nélkül másét?
2020. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is elvettétek egymàs szüzességet.

Màsodszor ha hpv és a hüvelyben van szemölcs, akkor valószínűleg kívül is lenne azóta a kis, nagy ajkakon, végbél körül.

Orállal is sokmindent elkapható, àtadható.

Gumit használtàl szex közben az első pasival?

2020. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hpv v condyloma szemolcs menjel azonnal nogyogyaszhoz mert rak is lehet belole
2020. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogalmad sincs, hogy van-e bajod, de sejted, hogy van, akkor szerinted nem korrektebb dolog először kivizsgáltatni magad és egy kicsit váratni a pasit, minthogy megfertőzd?

De amúgy nem biztos, hogy condyloma, ha az exed valóban szűz volt. Lehet, hogy simán vestibularis papillomatosisod van, ami nem betegség, nem is fertőz. De nyilván neten keresztül ezt senki se fogja neked megmondani.

2020. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Condylomából sosem lesz rák!
2020. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat figyi, lehet h nem veszi eszre, nemtudom, de az biztos h meglesz rolad a velemenye egy oral után hogyha tele lesz herpesszel a szaja
2020. júl. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tenyleg nekem orvos mondta de lehet te jobban tudod
2020. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hpv okozhat ràkot és condylomat de nem ugyanaz a típus. Ami a ràkot okozza annak köze nincs a condylomahoz
2020. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!