Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt hasonló?...

Valakinek volt hasonló? Menstruáció elmaradás, negatív teszt..

Figyelt kérdés

4 hónap kimaradt menstruáció után 3 terhességi tesztet is végeztem, mindhárom egyértelműen azonnal negatív lett, ebben az esetben nem lehetek terhes ugye?

(rendszertelen menstruáció miatt nem néztem tesztet addig)



2020. júl. 20. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kort nem írtál, így azért necces, mert első években még lehet normális, ellenkező esetben azonban ha nem terhesség, akkor valami komolyabb probléma lehet. Javaslom kérj nőgyógyászhoz időpontot.
2020. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ciszta, hormonális zavar is lehet a háttérben. Menj el orvoshoz szerintem.
2020. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, 20 éves vagyok és körülbelül 2 éve rendszeresen 2 havonta menstruáltam ezért voltam januárban nőgyógyásznál, most szerettem volna visszamenni, de sajnos a vírus miatt zárva van, így éppen másik után kutatok!
2020. júl. 20. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap hosszú idő.. Ha negatív akkor nem lehetsz.. Irass gyógyszert azvbefogja állítani és ha babát szeretnél abbahagyod majd.. Nagyobb az esély rá hogy rendes ciklusnál sikerül.. Persze ha szeretnél is..
2020. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még az is probléma, hogy májbetegség miatt hormontartalmú gyógyszert nem szedhetek, esetleg van más is a fogamzásgátlón kívül, ami helyrehozza?
2020. júl. 20. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett hozza fogamzásgátló, javasolta az orvos, de egy pár év es elvileg helyrejon. Viszont nekem 2 barátnőm is van akiknek szinten volt ilyen gondja, es konkrétan nem foglalkoztak vele, az egyiknek ugy volt h vagy 3-4honapig nem volt aztan jott egy csepp es ennyi. Na o kegyetlenül lefogyott, mert kiderült h betegseg áll a háttérben. A másik baratnomnek kb 6honapig nem volt es utána egyszer volt meg mondjuk néha meg1x es nála is kiderült h betegseg. O pedig kegyetlenül meghízott, es az elmaradt kezelés miatt mar nem lehet soha gyereke.
2020. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4 hónappal már nőgyógyász azonnal! Ha 1 kimarad az még a talán oké kategória, de 4 nem kevés, második után mennék.

Ha olyan az orvos még le is tol..

2020. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy letolna, mert a járvány miatt mostanában nehezebb bárhova eljutni. Tényleg próbálj minél előbb orvoshoz menni, mert akár még inzulin rezisztencia is társulhat a rendszertelen menstruációhoz, illetve pajzsmirigy probléma és sok egyéb. Jobb időben elkapni.
2020. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Igen, az igaz a vírus miatt nehezebb most, de a saját dokimból indultam ki - akihez nem tervezek menni többet - mert engem úgy is letolt egyszer ilyesmi miatt, hogy egyáltalán nem tudtam volna előbb menni.. Sajnos van ilyen, de remélem Te nem ilyet fogsz ki! Nekem nagyon kellemetlen élmény volt.

2020. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Csütörtökön végre sikerült elmennem egy új doktornőhöz nagyon kedves volt, megvizsgált és nem érzett semmi kórosat, UH-ra csak később kaptam időpontot viszont ő is az inzulintezisztenciára gyanakszik (egy januári vérkép alapján) úgyhogy cukorterheléses vizsgálatra is megyek!
2020. júl. 26. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!