Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet? Terhesség szóba...

Mitől késhet? Terhesség szóba jöhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt vasárnap, vagyis 1hete + 1 napja feküdtünk le a barátommal, én szűz voltam, védekeztünk gumival, de nem is bennem ment el.

A menstruációm 6 napja kellett volna megjöjjön, van amikor késik pár napot de 6-ot még nem késett.

Én már nagyon parázok, hogy netán valahogy mégis terhes lettem. Tesztet jelenleg nem tudok venni, leghamarabb csak 2 nap múlva... de ezzel sincs semmi tapasztalatom. Ilyenkor kimutatná már a teszt, ha terhes lennék?

Megvagyok fázva, gyógyszert erre szdedtem, illetve egy fontos vizsgára készülök a hónap végén, ezért elég stresszesek a napjaim.

Más tünetem nincs, csak vasárnap óta (1hete) érzékenyebbek a melleim.

Szerintetek?

Köszi előre is.

22/L.



2020. júl. 20. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de ajánlom olvasgass a témában. A teszt az aktus után legkorábban 14 nappal mutatja ki az esetleges terhességet. Tüneted meg 1 hét után nem is lehet. Stressz, szex vagy a gyógyszer az oka.
2020. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ha normálisan védekeztetek; maga a szüzesség elvesztése, a vizsga, betegség okozhatja a késést akár egyenként is. Aktus után 2 héttel érdemes tesztelni, de szinte kizárt, hogy pozitív eredményt mutasson.
2020. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése után nekem is összezavarodott a menstruaciom. Össze vissza jott meg, késve vagy hamarabb, es enis kétségbe estem, de nemkell felni. De egyébként a stressz nagyban közre játszik, amiatt is hogy felsz a terhessegtol. Próbálj megnyugodni.
2020. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos nem vagy terhes. A stressz miatt késik. Gumival és ráadásul úgy, hogy nem is benned ment el 0% esélye van.
2020. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!