Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen görcs...

Normális az ilyen görcs menstruacio idején?

Figyelt kérdés
Amikor megjön a menstruaciom vagy első nap vagy második nap szoktam görcsölni es akkor egész nap egy vagy kettő algoflex m-et szoktam enni összesen. Többi napon nem kell gyógyszer. Ez így nem számít durvának? Volt aki azt mondta, hogy semmiféle görcs nem normális, mert nem szabadna fájnia.
2020. júl. 20. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi gyógyszerrel elvagy, az még normális; valaki hány, és elájul a fájdalomtól, és semmi gyógyszer nem hat, az nem normális.
2020. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. Az első napokon erős a görcs.
2020. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Vkinek fáj vkinek nem. Előző válaszólót kiegészítve van akinek zsibbadnak a végtagjai is pluszban :(


(én nem szedek fogamzásgátlót és természetesen van meg, tudok ám szenvedni hasmenés meg minden. Kolléganőm szedett tabit majd gyereket akart így abba hagyta, uhh szegény mennyit szenvedett amikor először jött meg neki a tabletta után természetesen)

2020. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a valaki nagyon nem jól tudja. Ez teljesen normális. Nekem még a combjaim is fájtak pluszban, fájt a mellem és ment a hasam de szerencsére az csak az első nap. Azt vettem észre hogy azok akik gyógyszert szednek nem fáj. Nem tudom hogy mi az oka.
2020. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondold el, hogy nyalkahartya-darabok szakadnak le. Persze kulonbozoek vagyunk, de egeszseges hormonmukodesnel velejar.

Magamon kitapasztaltam, hogy egyreszt a gyogyszert mar a fajdalom eloszelenel be kell venni, akkor konnyebben hat. Es ha mar faj, csak fetrengeni tud az ember, de mielott jon jonne az a resz, hogy fajjon, a gyaloglas, mozgas ellazit.

Amugy vannak korszakai az embernek. Nekem verzes erossege, fajdalom, kozerzet iksz evenkent valtakozott.

Nogyogyasz rakszuresen ultrahanggal is vizsgal, latna, ha endometriozistol kezdve mioma vagy barmi okozna.

De sajnos nagyon is normalis.

2020. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis sajnos.. nekem mielőtt megjön egy héttel kb elotte van h bele gorcsol a hasamba, de aztan azonnal elmúlik, es elég ritkan. Aztan mikor megjön, semmihez nincs kedvem, senki ne szóljon hozzam mert olyan fajdalmam van hogy majd belehalok. 😂Es nekem is a második nap ami meg fájdalmasabb. De nagyooon tudom javasolni mindenkinek aki gorcsol, hogy gyógyszer melle(en egyébként az apranax-dolot tudom ajánlani, es fel órán belül belehet venni meg ra a nospat) szoval a gyógyszer melle ajanlom h vegyetek ilyen zselet, amit altalaba fagyasztoba szoktak tenni, es tegyetek a mikroba, viszont ne sok ideig, keves elég neki. Csodakat tesz. A so is persze ilyen, de a tapasztalataim alapján ilyenkor nem igazán van kedve senkinek sot főzni.
2020. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!