Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó folyás mellett belekez...

Állandó folyás mellett belekezdenétek a baba projektbe, ha sajnos nem múlik a folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sárga folyásom van már két éve.


Streptococcusom van és antibiotikummal kezeltek, de nem múlt el, aztán csak kúpokat írtak fel. Több orvosnál voltam, de ők is ugyanígy ugyanazokkal a kúpokkal folytatták a kezelést, de sajnos változás nincs.

Mindennap tisztasági betét és bő folyásom van már két éve. :'(


Rengeteg pénzt ráköltöttem már és sokat sírtam és idegeskedtem miatta. Nagyon kényelmetlen érzés.


Viszont mi már szeretnénk gyermeket, nem szeretnénk már várni.


Gumival védekeztünk eddig és elég keveset voltunk együtt ez idő alatt, mert nem nagyon kívántam így, mert a gumi is tiszta "folyásos" és lényegében elsírom magam, ha meglátom közben, hogy milyen a gumi..



Nem tudom egyszerűen mitévők legyünk.

Az orvosok azt mondják, hogy többet ártanának mint használnának több antibiotikumos kezeléssel és hogy vannak olyan nők akik állandó folyással élik le az életük és hogy bízzak a szervezetem öntisztulásában.

Párom is mindig kezelve volt és kezelés alatt és utána is mindig 3 hétig nem voltunk együtt... utána is gumival.. de hát minden kezelés után már másnap ugyanúgy minden tünet megmaradt.


Mit javasoltok TI?:( belekezdjünk a babaprojektbe? Én feladtam, hogy valaha ez a folyásom elmúlik:'(



Kérlek segítsetek, nagyon szeretnénk már megpróbálkozni, de nem akarjuk, hogy esetleg baja legyen.



2020. júl. 20. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj ezüstkolloidot szedni, sok jótékony hatása van. Erős gomba és vírusölő hatása van. Hátha segít. Én várnék még a babával
2020. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közvetlenül fürdés után is problémás a szex?
2020. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen gyulladás a szervezetedben? Egészségesen táplálkozol? Vérkép rendben van? Megéled a nőiességedet, elégedett vagy magaddal?


Ezeken próbálj kicsit gondolkodni, és szerintem is várjatok még egy picit a babával.

2020. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Strep. B vel ne vállalj terhességet!

Bőr- és nemibeteg gondozóban voltál? Utolsó kenet mikor volt és mi volt az eredménye? Pasidtól is vettek kenetet?

2020. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Maganrendelesen voltal? Csak azert kerdezem, mert ott erdekuk a vegsokig vizsgalni. Egyebkent valoban ordogi kor az antibiotikum ujra es ujra. Valami magyarazat kellene a kiujulasra.

Ennel enyhebb fertozesnel ugy jartam, hogy az idos old school doktorhoz, mint anyam generacioja, csak jartam, jartam, es mindig talalt valamit, es mindig lorugas kezelest kaptam.

Vegul nem mentem, panaszmentes lettem, es ket ev utan, most mar rendszeresen tobb fiatalabb nogyogyasznal voltam. Kenetet sosem vettek, ultrahang, kolposzkop es rakszures. Es nincs panaszom. A pH-ertekem jo, es tejsavval karbantartom.

De esetedben muszaj varni meg egy darabig. Megneznem, ha elmulik-e a sarga szin, tejsavas kup mellett. Es ha kb fel ev eltelt, mert hidd el, a Covid nem tunt el, csak Magyarorszagon nyugi volt, uj szakembert kerdeznek.

2020. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugyanez a problémám évek óta és lassan nàlunk is aktuális lenne a baba téma.

Már csináltattam std tesztet imindenre is több alkalommal, de egyedül ez a streptococcus baci jött ki. (Egyszer megpróbàltàk antibiotikummal kiírtani, de miutàn nem sikerült közöltèk, hogy ez a baci am is a hüvelyflóra természetes része.) Legutóbb csináltattam terheléses vèrcukor tesztet, most a hormonokat fogok megnézetni a véremben, hogy esetleg valamilyem hormonzavar okozza-e ezt a folyamatos fertözést sàrga nagy mennyiségu folyással. Már egy kisebb vagyont költöttem erre, de egyelore semmi megoldást nem találtam. A baràtomat is elküldtem urológiàra, nála sem talàltak semmit. Mivel semmi nem segít, így fèlèvente elkezdem ezt a nögyógyászhoz járàst, miután nem hoz javulást hagyom a témàt ismèt egy fèl èvig, de ez teljesen tönkreteszi az èletem :’(.

Ha esetleg nàlad azóta segített valami, kérlek ne tartsd magadban :)! Kitartàst, ez biztos, hogy csak megerösit minket.

2021. aug. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!