Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MeLuna S méretű intimkehely...

MeLuna S méretű intimkehely gyenge vérzéshez való vagy inkább csak utó vérzéshez? Vagy sűrű cserélgetés mellett erősebb vérzést is kibír ez a méret?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez teljesen személyfüggő. Én azt tanácsolnám, hogy próbáld ki a hétvégén vagy a nyári szünetben (attól függ hány éves vagy). Így nem kell aggódnod, hogy megtelik, mert bármikor eljuthatsz vécére. Elvileg 12 órát bírnia kéne, de nyilván addig senki sem hagya bent. Próbáld ki, ha túl rövid ideig tart, akkor vegyél nagyobbat. Amúgy pedig, a mensi közben nem dől belőlünk a vér :)
2020. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem közepesen erős a vérzésem, és az első napokon egyszer cserélni kell nap közben. De ez az egyik legolcsóbb kehely. Én is azt tanácsolom, hogy vedd meg, és próbáld ki egy tisztasági betéttel, így nem gond, ha elkezd szivárogni. Ha megtanultad használni és hamar megtelik, már jobban fogod tudni, hogy mekkora kell, és akár megvehetsz egy drágább, jobb minőségű kelyhet is.
2020. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!