Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fenekemnél vannak Striako...

Ha a fenekemnél vannak Striakok azok ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ha ez számít

2020. júl. 21. 19:54
 1/10 A kérdező kommentje:
*Striák*
2020. júl. 21. 19:56
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, megszokod őket, idővel elhalványul.
2020. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit, idővel halványodni fog, de nincs semmi olyan csodakrém, ami eltüntetné őket. Viszont ez elég gyakori dolog ám, nem kell rosszul érezni magad miatta. Én mindig is vékony voltam, de tiniként nekem is lettek a fenekemen és azóta is megvannak. Szóval még csak az sincs, hogy csak annak lehet striája, aki nagyon meghízik. Gondolom nőttél kicsit és úgy tűnik a bőröd ezt nem bírta olyan jól. Ez genetika, tényleg nem tudsz vele mit kezdeni.
2020. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit, nincs olyan, ami eltüntetné. Nekem is van, csak a combomon, és egyáltalán nem zavar.
2020. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most mar csak azon legyel, hogy a tovabbiakat megelozd. Tul sok penzt nem aldoznek, mert mikor hiu es gazdag emberek is rancosak, csikosak, narancsboruek, tudom, hogy vannak hatarok. Elvileg E-vitamininos masszazsolaj jo. Keruld a gyors fogyast, hizast, illetve hirtelen izmosodast vagy hirtelen sport abbahagyast. Attol a vadlin is lehet pl csik. Valamennyi meg a bombanoknek, szupermodelleknek is van.
2020. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak az idő meg a lézeres kezelés tud halványítani rajta, de eltüntetni semmi sem fogja. :/
2020. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a striásodásra hajlamos felületeket valamilyen kicsit(!) durvább szivaccsal, mondjuk luffa szivaccsal átdörzsölgeted fürdésnél, akkor segíthet, hiszen azért alakul ki a stria, mert szakad... Így meg, hogy dörzsölöd, valamivel könnyebben "nyúlik", ha úgy van. De nem 100%-os módszer.
2020. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, a bőr szakad, nem a stria:'D
2020. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

#7 ezt kipróbálom mindenképpen!


Ami nekem maximálisan használt:


-1/2 ek kókuszolaj

-1 ek cukor

-1/2 ek citromlé


1. Keverjétek össze (nagy valószínűséggel folyékony lesz)

2. Kenjétek be a striákat

3. Akár masszírozzátok

4. Hagyjátok rajta olyan hosszan, amilyen hosszan csak lehet.


Tényleg hatásos, pár nap alatt is már látni lehet az eredményt! Bár nekem elég necces "sokáig rajtahagyni", mert a belső combomon vannak a striáim, de tényleg működik!!

2020. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat es a valaszokat!
2020. júl. 29. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!