Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge menstruációs vérzés...

Gyenge menstruációs vérzés ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés

Általában 2,5-3 óránként szoktam cserélni betétet amiatt mert gyorsan "megtellik". Az előző és a mostani ciklusomban viszont alig alig vérzek. Reggel szinte nem is, emiatt pedig jó a betét 5 órán keresztül is.


Lehetséges az, hogy nekem most állt be normális erősségű vérzésre? Csak mivel én mindig erősen véreztem most ezt kevésnek fogom fel?


Tudnátok ajánlani házi praktikákat ( teákat, ételeket, mozgási gyakorlatokat ) amivel több lehetne az ami távozik?

A válaszolóknak megy a zöld! :)



2020. jún. 30. 07:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
És miért akarod vissza az eddigi durva vérzést?
2020. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy alkalom utan azt lehet mondani, hogy beallt. Most ilyen.
2020. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1! Fura a mostani "kevés".

Kedves 2! Már 2-3 hónapja ez van.

2020. jún. 30. 08:28
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ezzel semmi probléma. Örülj, hogy gyengébb lett.
2020. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben.
2020. jún. 30. 08:46
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Bejátszhat a meleg idő, hogy hiába iszol, sokat izzadsz, és egyszerűen nem jut annyi folyadék a menstruációnak.
2020. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, köszönöm.
2020. jún. 30. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki én örülnék ha csak ennyi lenne
2020. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Örülök, csak fura, hogy több év után most legyengült. :)
2020. júl. 1. 09:40
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is gyenge vérzésem van, de én ezt nem is bánom, akkor sem, ha hét napig tart. Én kifejezetten örülök neki, h így van, és viszonylagos nyugalomban telnek ezek a napok. Az egyik kolléganőmnek sokkal rosszabb, neki csak 3 napig van, viszont ezidő alatt szinte mindig dől belőle a vér. Elég rosszul is érinti a dolog, szóval szerintem örülj neki, h csak lightosan vérzel.

Én is betétet használok, és ha elfogadsz egy tanácsot, 5 órán át ne tartsd bent a betétet, főleg ilyen kánikulába ne! (Nem volt rossz érzés?) Szörnyen bele lehet izzadni. Ha jót akarsz magadnak, akklr sose az alapján cseréld a betétet, h mennyi van benne/mennyi fér még bele, hanem az alapján, h milyen érzés a bugyidban. Én pl ha már elkezd kellemetlen lenni a betét alattam, fogom és kicserélem, akkor is ha csak pár kisebb folt van benne... Így teljesen más megvilágításba kerül a betétbe mensizni, mint amit a többség gondol róla. Szerintem te is mindenképp próbáld ki, annyival másabb, ha sosem kellemetlen érzés a betét, h nem is gondolnád.

2020. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!