Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a rosszabb? Mindig...

Melyik a rosszabb? Mindig melltartó az lenni, vagy amikor tehetem, levenni?

Figyelt kérdés
Sokan azt hiszik ha sokáig nem hordasz melltartót, megereszkedik a melled. De közben azt is olvastam valahol, hogy ha mindig van rajtad, ATTÓL ereszkedik meg. Melyik jobb????

2020. júl. 21. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor teheted leveszed. És nem igaz nem nyúlik meg. Csak sportnál kell odafigyelni, és jó melltartó kell. Ennyi a "titok".


Ha egész nap abban kéne lennem..hát..

2020. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem rossz! Egyénfüggő, hogy ki mikor akar melltartót hordani. Természetes dolog, hogy egy idő után a gravitáció hatására megereszkednek a mellek, de ennek mértéke életkortól, mellek nagyságától, bőrtípustól, genetikai addotságoktól is függ. Logikus, hogy a melltartó csökkenti a gravitáció hatását, hiszen "alátámasztja" a melleket, tehát valamennyire csökkenti a megereszkedést.


Én pl mindig hordok melltartót amikor ébren vagyok (kényelmes pamutot), mert nagyok a melleim és a súlyuknál fogva hajlamosak a megereszkedésre. Már nagyon várom a mellkisebbítő műtétemet, hogy megszabaduljak tőlük, mert rohadtul fáj a hátam. Ha kicsi melleim lesznek, valószínűleg nem fogok egész nap melltartót hordani, majd meglátom. :)

2020. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Én soha nem viselek melltartót itthon, így a legkényelmesebb és az óriási tévhit, hogy ha soha nem viselsz melltartót, akkor fog megereszkedni.

Pont hogy fordítva igaz!


L

2020. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A jó méretű melltartótól nem ereszkedik meg a mell és kényelmes is. Ha annyira kényelmetlen, akkor tuti nem jó méretet hordasz.
2020. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De:


-Egyesek szerint a melltartótól a mellet tartó szövet/izom elveszíti funkcióját, és ellazul.


-Mások szerint azért fog ellazulni, mert a gravitáció lehúzza és nincs mi tartsa ha nem hordunk melltartót.

2020. júl. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!