Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az káros lehet a melleknek,...

Az káros lehet a melleknek, ha egy nő nem mindig visel melltartót? Otthon, illetve alváskor nem visel.

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem egyáltalán nem káros.
2019. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak ha nagy. És akkor is inkább futás, ugrándozás közben.
2019. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Alváshoz melltartó? Meg viccnek is rossz.
2019. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki a fene hord alváshoz? :D


Én alig várom, hogy otthon végre lehámozhassam magamról.


Néha már a munkahelyen leveszem a mosdóban, indulás előtt.

2019. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Bár nincs herém, és nem tudom hogy mennyire hasonlíthatnak a mellek a herékre, azért próbáltam párhuzamot vonni.


Lehet így jobban megértik a pasik:


Egy feszes boxeralsót képzeljetek el, amelyik egy kicsit meg is emeli a heréteket. Az alján merevítő is van drótból, azon hajlik át a zacsi, értitek :)


Eléggé feszül ahhoz, hogy egyhelyben tartsa.


Eleinte semmi gond, kábé el is felejtheted hogy ott van, de később egyre kellemetlenebb lesz.


Igaz, számunkra elég kényelmetlen ha szabadon leng, pláne ha nagy keblekkel áldott meg a természet (össze kell fognom őket, ha futnom vagy lépcsőznöm kell :D) így sokkal kényelmesebb melltartóban létezni, de nap végére már agyfszt kapok tőle.


Hazaérve meg is szoktam egy kicsit mozgatni a melleimet a kezemmel, és érzem ahogy sajognak :(

2019. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Értik a pasik is, de a női mell, és a here felépítése teljesen más. Nem lehet párhuzamot vonni a kettő között. Nekünk férfiaknak, sokkal jobb ha szabadon lóg, és van helye mozogni, szellőzni. Ez nálatok nőknél nem mindig kivitelezhető. Én is szabadulnék tőle amint lehetséges. Otthon meg tuti hogy nem hordanám.
2019. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem, az a természetes állapot.


A melltartó viselése károsabb.

2019. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a butaságot, ezt már mindenki tudhatná:


A melltartó megóvja a melleket attól hogy a benne lévő szalagok megnyúljanak. Ha megnyúlnak gyakorlatilag aligha tudnak regenerálódni. Nem, nem izmok tartják a melleket. Alvásnál egészségesebb szabadon hagyni a ciciket még ha nagyobbak is.


A "melltartó nélkül természetes"-nek üzenem: igen, a tehénnek is természetes hogy a földet veri a tőgye. Ha ez neked is jó így, akkor tűzbe a melltartókkal :D

2019. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Nem azt mondtam, hogy pucéran kellene földet súroló mell-indákkal szökdécselni az utcán :)


De attól még nem káros, ha szabadon vannak hagyva.


(emellett nyilván veszek fel melltartót napközben)

2019. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!