Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már a menstruáció? Vagy mi ez?

Ez már a menstruáció? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Tegnap a bugyimon pirosas-barnás folt volt belül. Gondoltam biztos megjött a menzesz, ezért raktam be betétet. Örültem, hogy még időben észrevettem, mert akkor még kicsi folt volt. Utána pár óra múlva mentem a wc-re, viszont a betéten alig volt valami, csak nagyon halvány barnás folt volt, de azt is alig lehetett látni, olyan halvány volt. Ma megint felkeltem, és ugyanez volt. Tehát a betétemben szinte nincs semmi, viszont ha kitörlöm ott, akkor a wc papír meg véres. És akármennyit törlök a wc papír mindig véres, mint a menstruációnál.

És ezen a héten is kell megjönnie. De akkor, hogy lehet, hogy nem folyik, tehát a betétben nincs semmi, csak akkor ha ott törlöm?

Ez már a menstruáció? Lehetséges, hogy most ilyen gyenge lesz?



2020. júl. 22. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet terhes vagy .
2020. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mondom, hogy szűz vagyok, 16 éves. Szóval ez kizárt.
2020. júl. 22. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked hogy van, nekem pl az első nap nagyon erős, másnak meg az első pár napban alig van. Szerintem nemsokára megjön rendesen, de ha nem akkor kérdezz rá valakinél.
2020. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez normális, majd "megindul". Egyébként nagyon ajánlom a hormonmentes csatornát youtube-on. Nem egy videót készített Janka a menstruációról, amelyekben részletesen, érdekesen elmondja a lényeges dolgokat, csekkold le :)

2020. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!