Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tamponnal lenne érdemes?

Melyik tamponnal lenne érdemes?

Figyelt kérdés

Edzésem(úszás) lesz pár óra múlva, természetesen tamponnal usznák, csak jelenleg dilemma előtt állok.

Itthon jelenleg normál és éjszakai tampon van, tehát ezek közül tudok választani.A normál tampon jelenleg 2-2,5 órát bír ki,nyugalmi állapotban . Az éjszakai természetesen többet.

Az edzésem 1,5 óra plussza előtte 30 perc szárazföldi.

Mellyikkel lenne jobb? Mert ugye mozgok, sokkal több jön.

Én az éjszakai mellett voksolok, csak nem lesz baj, h azzal megyek? Mármint nem tud ugyan úgy atazni?



2020. júl. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Azzal menj amelyik többet bír. Nem attól ejszakai hogy nem lehet megmozdulni benne :)
2020. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem fog átázni szerintem, én egy minit szoktam használni egy órás úszáshoz, elég szokott lenni.
2020. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Semelyikkel. Nem mennék sem úszodába, sem strandra, ha menstruálok. Kényelmetlen, nem komfortos, és nem jó, akár milyen meleg is van.
2020. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én sem mennék, bár én inkább a borzalmas fájdalom miatt, de mivel egyesületi edzés, így nem hagyhatom ki:(
2020. júl. 21. 14:30
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én egyszer próbálkoztam tamponnal vízbe menni, és átázott, tehát a víz feljuthatott a tampon fölé. Szerintem ez nem túl jó, mert a baktériumok is be tudnak jutni így és fertőzést okozhatnak.

Hosszú távon, ha sokat úszol, szerintem próbáld ki a menstruációs kelyhet, ez vákuumot képez, és elvileg teljesen lezár, ha jól rakod fel. Egyébként is sokkal kényelmesebb a használata, mint a tamponnak, az első pár alkalmat leszámítva, amikor még tanulod a felhelyezést és eltávolítást. Hosszú távon nagyon megéri, nekem tökéletesen bevált.

2020. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!