Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hüvelyem, mitöl lehet ez?

Fáj a hüvelyem, mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Folyásom régebben volt, inkább sárgás, nem viszket, de valamikor nagyon fáj, éget a hüvelyem, igazából nemtudom eldönteni hogy fáj, vagy éget-e, csak hogy nagyon rossz érzés, meg pisiléskor is csip néha a vége fele.Nőgyógyászhor iszonyatosan félek elmenni, már voltam egyszer, nagyon rossz élmény volt, bunkó is volt, szóval nőgyógyász kizárva. Azt szeretném megkérdezni hogy mi lehet ez? Valami fertőzés? És nincs valami otthoni módszer amivel el lehet mulasztani? Szinte már fél éve szenvedek tőle.
2010. aug. 3. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

hólyaghurut és hüvelygyulladás....


ha meg akarod tartani a vesédet és nem akarsz rövid időn belül meddővé válni, akkor irány a nőgyógyász

2010. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
felfáztál
2010. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"rossz élmény volt, bunkó is volt, szóval nőgyógyász kizárva." Akkor szenvedj.


Ez ugyanis nőgyógyászati probléma. Keress másik orvost ajánlás alapján, és ha bunkó is, összeszorítod a fogad és kibírod.


Vagy szenvedhetsz tovább. Te döntöd el.

2010. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nem fáztam fel.
2010. aug. 3. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
felfázás nem a hidegtől van, hanem baktériumoktól és nyugtasd magad, hogy felfáztál (alias hólyaghurut) és emellett a hüvelyed is gyulladt (alias fertőzés)...de ha tényleg nem kell a veséd és nem gond, hogy meddő leszel, akkor szenvedj tovább...ellenkező esetben nőgyógyász
2010. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fáztál fel, attól nem a hüvelyed fáj. Ez barátom, baktériumfertőzés, és kizárva vagy nem kizárva, nőgyógyász a megoldás, még mielőtt a gyulladás átterjed a petefészkedre meg a méhedre, mert az fog csak igazán fájni, ráadásul igaza van az előzőnek, meddővé is válhatsz. A fél-egy év halogatás pont elég is ehhez.

Nem lehet otthon elmulasztani, mert baktériumra nincs recept nélküli szer (szerencsére), az pedig biztos, hogy NEM gomba, mert az elviselhetetlenül viszket, azzal nem húztál volna ki fél évet.

2010. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó, kár nyugtatgatnod, mert húgyúti fertőzése IS van, bakteriális fertőzéstől a hüvelyben nem fáj a pisilés...viszont természetesen összefügg a kettő, valószínűleg össze-vissza fertőzte magát, mert nem kezeltette a hüvelygyulladást
2010. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál, ÁNTSZ be is küldtek vizeletet, kórházba is, laborba, nem találtak semmit, voltam hasi ultrahangon hogy megnézzék vesémet, semmi.
2010. aug. 3. 14:09
 9/10 A kérdező kommentje:
szóval nem ffelfázás.
2010. aug. 3. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
marad a nőgyógyász.
2010. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!