Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Szent János Kórházban van...

Manoka8528 kérdése:

A Szent János Kórházban van Endokrinológia ?És kinek mi a véleménye a meddőségi részlegéről ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég kellemetlen dologgal kapcsolatban kérek most tanácsot tőletek.Rendszertelen menzesz,Pcos stb miatt felkerestem a sokadik nőgyógyászt 2 hónappal ezelőtt azzal az indokkal,hogy 2 hete vérezgetek és szeretném ha megnézne,felírna valamit és ha a rákszűrést meg tudja csinálni akkor végezze azt is el.Szerencsére meg tudta csinálni a szűrést aminek az eredményét 2 héttel azután közölte is,negatív lett.A vizsgálaton természetesen sokat kérdezett majd a legfontosabb kérdés,szeretnék e babát.35 éves vagyok és 10 éve sikertelen a bababroject így természetesen igen,szeretnék.Onnantól ő akkor beutalna engem a Szent Jánosba és minden problémámat megoldják majd köztük ezt a vérezgetést is (állítólag). Még aznap felhívtam a Szent János kórházat,kaptam időpontot egy hónap múlvára ami most a következő hét hétfőjén lenne aktuális de ma reggel felhívtak,hogy szabadságolások vannak,rengeteg betegük van és nem lenne e gond ha eltolnánk egy héttel vagy kettővel az időpontomat.Nem örültem neki természetesen mert vártam ezt a napot,első konzultáció,meglátjuk mi hogy lesz vagy lesz e valahogy.Nos az én problémám jelenleg nem a teherbeesés bár tudom,orvosi segítség nélkül ez nem sikerülhet sehogyan sem.Hanem a nőgyógyászomhoz amikor elmentem akkor már 2 hete véreztem,nem úgy mint mikor megjön hanem jóval gyengébben de na,akkor is vér.Azóta eltelt másfél hónap és a problémám azóta is szüntelenül fennáll.Tehát itt tartok a 2.hónapnál és ez a vérzésem azóta is megvan ami tönkreteszi az életemet lassan és még az ép eszem is lassan elmegy annyira kivagyok idegileg és lelkileg egyaránt.A nőgyógyászom azt mondta,hogy a Szent Jánosban minden lehetséges vizsgálatot meg fognak csinálni de ha gondolom párat ő is meg fog tudni csinálni ott a rendelőben.Oké doktor úr de a vérzésemmel mi van ?Ne idegeskedjek,mondta.....rendben is van ez így de eltelt 2 hónap.Tőle nem kaptam gyógyszert,ami netán elállítaná.Várok a Szent Jánosra,hogy ők mit fognak mondani de az első konzultáción gondolom sokra nem számíthatok.Nem tudjátok esetleg,hogy a kórházban van Endokrinológia is?Úgy érzem nekem oda kellene mennem de mivel a dokim azt mondta,megoldanak a kórházban mindent így külön Endo dokit nem kerestem.Nincs az az Isten,hogy tovább tűrjem lelkileg már ezt az állapotot :( Nem fáj semmim,a rákszűrésem is negatív lett.De az életem lassan teljesen tönkremegy.Kérlek adjatok tanácsot.Várjak még a kórházra,igaz márcsak 1 hét,vagy keressek fel másik orvost vagy mit tegyek ?Nem tudom volt e valamelyikőtök már ilyen helyzetben de....én már teljesen el vagyok keseredve.Köszönöm a válaszaitokat!



2020. júl. 24. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból a szent János jo kórház, tényleg remek orvosok vannak ott. Ha tényleg csak egy hetet kell ott várni, akkor menj el oda, mert előbb magánba is nehezen jutnal be. Kicsit fura hogy a vérzésre nem mondott semmit, mert nyilván nem normális, de várd ki ezt az egy hetet és ha ott így látod nem dolgozom egyről a kettőre jutni, akkor válts.
2020. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év után már megcsinálják a meddőségi kivizsgálást, nem kellett volna eddig várni. Gondolom a BMC-be van időpontod, természetesen érdemes várni még 1-2 hetet, a II. Bel-en van endokrin szakambulancia.
2020. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A BMC-be most kaptam időpontot és beutalot is természetesen. Sajnos az elmúlt évek is orvoshoz járásról szóltak, rengeteg pénz kiment a zsebemből feleslegesen hiszen senki nem segített.Gyogyszereket kaptam amik nem használtak semmit sem. De egy értelmes kivizsgálást nem végzett el senki sem. Annyi volt az összes eddigi orvos válasza, hogy Pcos vagyok, babám nem lehet. És ezért az információért én mindig fizettem. Szóval picit megviseltek az elmúlt évek lelkileg mert folyton csalódtam. Most találtam olyan orvost aki szintén nem csinált semmit sem, persze pénzt neki is adnom kellett de legalább írt nekem egy beutalot a kórházba. Köszönöm szépen a válaszaitokat.
2020. júl. 24. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitartás, remelem osszejon a baba, ne add fel!!
2020. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!