Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehet, hogy a második...

Az lehet, hogy a második barátommal vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Az első barátommal kb. 15x szexeltünk, de nem fájt, nem is vérzett az első. Nem hitte el, hogy szűz vagyok. Aztán szakítottunk egy év után, jött egy másik fiú, és vele az első fájt is, és vérzett is. Jelzem, a farkuk közt nem volt méretkülönbség. Vastagságuk is ugyanolyan volt.

Lehetséges ez?

19/L



2020. júl. 24. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Szerintem valami más okozhatta a fájdalmat és a vérzést. Pl másképp csinált valamit mint az ex.
2020. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség elvesztése az első behatolás, nem kell, hogy fájjon, vagy vérezzen. Nem is biztos, hogy volt szűzhártyád.

A második fiú nem izgatott fel, nem volt meg a bizalom, durva volt, menstruáció előtt voltál ezer oka lehet, hogy így alakult vele.

2020. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!