Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alig 3 hete lefeküdtem a...

Alig 3 hete lefeküdtem a barátommal. Közben véreztem . Mintha akkor vesztettem volna el a szüzességem. én fogamzásgátlót szedek de előfordul h kimarad egy két szem. A mensim azota is késik. Előfordulhat hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha kimaradt egy két szem akkor bizony megeshet! Tesztelj.

Vagy terhesség vagy hormongond az összevissza szedett gyógyszer miatt.

2017. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még ugy is lehetséges hogy közben véreztem?
2017. aug. 5. 15:43
 3/12 A kérdező kommentje:

És erre utalo tüneteim sincsenek csak hogy késik..

Igazából csináltam tesztet is egy héttel késöbb.az negativ lett.de mint megtudtam 12-14 nappal késöbb kellett volna

2017. aug. 5. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Jajj istenem milyen felelős emberek vagytok!

Vérzés = felszíni sérülés, mivel valószínűleg az aktus okozta kis hámsérülés a hüvely falán. (Több sikosító, kevésbé durva szex, több előjáték. Ezeket tudom ajánlani.)


Másik orbitális hiba, mi az hogy kimarad egy-két szem??????? Minek szeded tic-tacnak? Ha jól esik bekapsz egyet? A fogamzásgátló lényege hogy rendszeresen szeded és akkor véd egyébként csak drága étrendkiegészítő. (Azon se lepődnék meg ha pont az ilyen "rendszeres" gyógyszer szedés miatt az egy "menstruáció" lett volna.)

2017. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze tic-tac-nak szedem..

Gondolom nincs olyan embert akivel ez ne fordult volna elö.csak velem és ettől én már felelötlen is vagyok.és nem egy honapban hanem időközönként.

2017. aug. 5. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogamzásgátlót szedtem, velem is volt hogy nem időben vettem be, volt hogy 1-2, volt hogy 12+ órával, de ha 12+ óra volt akkor húztunk gumit, mivel a tájékoztatóban szerepel hogy így már nem véd... Olyan sose volt hogy teljesen kimaradtak, olyan meg pláne nem hogy egymást követőek. egyszerűen nem értem hogy tud 1-2 szem kimaradni és fekszetek le mégis védekezés nélkül. Állíts ébresztőt hogy gyógyszert kéne szedni az nekem bevált.
2017. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben.ébresztöt fogok állitani.

De nem tudom ha vki már évek ota szedi a gyogyszert akkor is teherbe eshet 1-2 szem kimaradása miatt? Kb 3 éve szedem.és nem minden honapban marad ki gyogyszer.

2017. aug. 5. 16:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha évek óta szeded és kimarad 1-2 akkor is lehetsz terhes. Azért kell naponta szedni, mert egy tablettának egy napig tart a hatása, ezért fobtos, hogy nagyjából ugyanakkor szedd.

Gobdolj bele,van aki 10 évig szedi, aztán abbahagyja és következő hónapban terhes lesz.

És igen, másnak is biztos kimarad néha, csak akkor használnak óvszert!

2017. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudod ez nem egy életre szól, hanem egy mesterséges ciklust tart fent. Kvázi becsapja minden hónapban a szervezetedet hogy most terhes vagy, majd a szünetben vérzel. Bár nem minden gyógyszer működik pont ezen az elven, de a többség igen. Betegtájékoztatója mit ír? (Ha 3 év alatt mindig volt ilyen akkor csoda hogy még nem voltál terhes.)
2017. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A testvéremnek a gyogyszer abbahagyása után egy évvel sikerült teherbe esni.

És az orvos is mondja hogy idő mire kiürül a szervezetből..

2017. aug. 5. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!