Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális eredetű hajhullás...

Hormonális eredetű hajhullás helyreállítható?

Figyelt kérdés
Endokrinológushoz egy hónap múlva tudok menni. De már egy ideje hullik a hajam és olyan, mintha kihullna és nem nőne új a helyére. Sokkal ritkább. Most olvastam utána, mivel voltam nőgyógyásznál és annyit mondott hogy pco jellegű cisztákat lát. De se a pco-ról egy szót sem ejtett és azt sem mondta hogy ki az aki "segíthetne", kihez menjek. Fél év kimaradt ciklusok után úgymond "rendeződött" igaz nem 28 napos hanem 35-40 naposak a ciklusok. A fogyás is sikeresnek mondható, mivel híztam 10 kg-ot viszont egy elég nagy problémával állok szembe, ugyanis egy ideje hullik a hajam. Foltokban. És nem nő vissza sem szetintem azért ilyen látványos. Régen dús volt, most már szét engedve sem merem hordani. Mivel egy hónap múlva megyek dokihoz, ezért addig is fog foglalkoztatni a kérdés, vajon helyre jöhet a hajam? Vissza dúsulhat ha hormonális eredetű a baj?

#hajhullás #PCOS #hormonzavar #hormonprobléma #Hormonzavar helyreállása
2020. júl. 24. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész a bőrgyógyászhoz akkor fel tud írni neked alpicort hajszeszt abból van hormontartalmú változat is. Talán az segíthet ha ez a baj.
2020. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes volna csináltatnod vérképet vassal (amíg nem jutsz endokrinológushoz), lehet, hogy vérszegénység miatt hullik, az pár nap alatt megvan, a menstruációs zavart is megmagyarázná.
2020. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2020. júl. 24. 20:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Válaszokat * jövőhéten megpróbálok eljutni bőr gyógyászhoz és amint tudok csináltatok vérképet
2020. júl. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!