Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van, aki rendszeresen használ...

Van, aki rendszeresen használ hüvelyflóra helyreállítót?

Figyelt kérdés
Folyamatosan visszatérő hüvelygyulladásaim voltak, így arra gondoltam, hogy heti 1x használnék hüvelyflóra helyreállítót, és minden együttlét után. Van ennek így értelme? És milyen hüvelyflóra helyreállítót ajánlotok? 19L
2020. júl. 25. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos minden menstruáció után javasolta. Mondjuk nem mindig jön össze az igazi kúra, de 2-3 nap általában osszejon.


Együttlét és strandolás után is nyugodtan használhatsz 1-1 kapszulát.

Én egyébként gyniphilust szoktam venni, de a patikusok is tudnak javasolni jó ár-érték arányú terméket.

2020. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én menstruáció után szoktam pár napig és ha strandra megyek, de ha hajlamos vagy szextől fertőzést elkapni akkor együttlétek után is használhatsz. Én is gynophilust használok.
2020. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. júl. 25. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi vált be?
2022. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!