Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mutat többet a mérleg ?

Miért mutat többet a mérleg ?

Figyelt kérdés

Mielődt elkezdtem edzen 65 kg voltam. Most látszólag fogytam , ránézésre kevesebb rajtam a zsir, izmosodtam . De még is ma már 70 kgt mutat a mérleg ... ez igy ok ? Előfordulhat hogy az izomtömeg súlyától lettem ennyi kg ?


25 / L



2020. júl. 25. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az izomtól. Az izom sokkal nehezebb mint a zsír.
2020. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel kevesebbet nem fogsz fogyni, hiába edzel, az izom pedig nehezebb, mint a zsír. Valószínűleg formásodtál, tónusosabb a tested, de a zsírpárnák ugyanúgy megvannak.
2020. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


De kevesebbet és másképp eszem , figyelek a folyadékbevitelre stb ... és pont hogy a zsirpárnák tünnek kevesebbnek ...

2020. júl. 25. 21:30
 4/7 anonim válasza:

#1


Nem nehezebb az izom a zsírnál.

Pl egy kiló az egy kiló, mindegy, hogy zsír vagy izom.


Viszont ami itt a lényeg, hogy zsírból sokkal több kell, mire megvan az 1 kilónyi, az izom pedig tömörebb, ezért van az, hogy többet mutat a mérleg, viszont vékonyabb vagy.

2020. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előző vagyok


[link]

2020. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ! Akkor lényegében jól gondoltam :)
2020. júl. 29. 19:44
 7/7 anonim válasza:
Igen
2020. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!